2009 m. kovo 15 d.

74 metų diena, 11 metų savaitė.

Saulė teka 06:38, leidžiasi 18:20. Dienos ilgumas 11:42. Mėnulio fazė – pilnatis. Oro temperatūra dieną nuo +5 iki +7, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietryčių, 0-2 m/s .  Oro temperatūra naktį nuo -1 iki +1, debesuota su pragiedruliais, sniegas. Vėjas pietryčių, 0-2 m/s . 
 
Dienos patarimas – Nekask duobės kitam nes pats įkrisi. (Lietuvių išmintis)

Dienos prietaras – Bėda raita atjoja, pėsčia išeina.

Sveikiname – Klemensus, Lukrecijas, Tautus, Tautgintes, Lionginus, Tautgines ir Raigardus.

 

Kovo 15 d. horoskopus skaitykite paspaudę „Skaityti daugiau”.

Avinas

Laikas paprasčiausiai patikėti savo sėkme. Kuo stipresnis bus tikėjimas, tuo didesnė sėkmė. Nereikėtų bijoti ir tam tikros rizikos. Sėdėdamas vienoje vietoje nieko nesulauksite.

Tauras

Kažkas, labai rimtas ir susiraukęs, jūsų pokštus gali suprasti labai tiesmukai ir padaryti jums sunkiai įsivaizduojamas išvadas. Jei negalite susilaikyti nejuokavęs, bent jau rinkitės kuo neutralesnę temą.

Dvyniai

Visą dieną – labai intensyvus bendravimas, daugeliui pasirodys netgi pernelyg intensyvus. Išvengti to vargu ar pavyks, tiesiog pasistenkite pakliūti į kuo malonesnę kompaniją.

Vėžys

Pasistenkite šiandien nepliaukšti su bet kuo ir ko nereikia. Rizikuojate išduoti svarbią asmeninę ar komercinę paslaptį, o gal šiaip pasakyti kažką, kas vėliau galėtų būti panaudota prieš jus patį.

Liūtas

Nesukite sau galvos dėl to, kaip jaučiasi ar ką apie jus mano aplinkiniai. Tegu kas kitas gaišta laiką tokiems niekams. Jūs turite stiprinti savo galias ir didinti įtaką žmonėms ir įvykiams.

Mergelė

Sveiko pesimizmo dozė šiandien tikrai nepakenks. Pernelyg daug turite nuveikti, pernelyg daug ką numatyti ar atspėti, kad galėtumėte tikėtis nieko nepamiršti ir kelti sausas iš balos.

Svarstyklės

Dažną šiandien kamuos neryžtingumas, nesugebėjimas apsispręsti ar pasirinkti. Tai gali tapti tikra bėda jums pačiam ar skubantiems kolegoms. Kai kuriuos reikalus apskritai derėtų atidėti kitai dienai – šiandien tik sugadinsite.

Skorpionas

Šiandien jūs pats, jūsų vertybių sistema ar vertinimo kriterijai kažkam gali tapti neįmenama paslaptimi. Padėsite tam žmogui susigaudyti kas ir kaip, o gal tik pasinaudosite susiklosčiusia situacija savo interesais – priklauso tik nuo jūsų.

Šaulys

Vienaip ar kitaip šiandien veikiausiai teks susidurti su paskalomis ar apkalbomis. Teks gerokai pasikapstyti ieškant to menko teisybės grūdelio, kuris pačiame dugne vis dėlto slypi ir gali būti jums labai reikšmingas.

Ožiaragis

Pernelyg didelis patiklumas, ypač kai kalbama apie pinigus, šiandien gali pridaryti rimtų bėdų. Nebijokite pasirodyti pernelyg įtarus ar nepatiklus. Prieš atveriant piniginę verta atmatuoti ir daugiau nei septynis kartus.

Vandenis

Atkreipkite dėmesį, ar pakankamai optimaliai organizuojate savo veiklą. Energijos turėsite daug, bet tai dar nereiškia, kad turite ją visą iššvaistyti šiandien pat.

Žuvys

Šiandien dažnas Žuvis ištiks audringos veiklos priepuolis. Sūkurin bus įtrauktas kiekvienas, pasipainiojęs jūsų kelyje. Jūs pats rizikuojate pervargti tiek fiziškai, tiek dvasiškai.

www.vytautus.com