KTM 125 DUKE – jauniems gatvių užkariautojams

Jums jau šešiolika? Norite stilingo, patogaus ir sąlyginai greito motociklo? 125 DUKE mažylis, kaip ir kiti oranžinių šeimos atstovai, pasaulinėje parodoje buvo pristatytas šūkiu „Ready To Race!“ Motociklas suprojektuotas jaunam vairuotojui, norinčiam pajusti tikrą, „kovinį“ vairavimo malonumą už minimalią kainą.

 


Šiame mažylyje sumontuotas 125 cm³ tūrio keturtaktis, skysčiu aušinamas, DOCH variklis, kuris apribotas iki 15 Ag. 12 Nm sukimo momentą į galinį ratą paskirsto šešių laipsnių greičių dėžė. Vietoj karbiuratoriaus jame sumontuota Bosch kuro įpurškimo sistema, kurios dėka motociklas itin ekonomiškas. Išmetimo sistemos vamzdis išrangytas virš variklio, o kampuotų formų bakelis užsibaigia po galine švytuokle – kažkuo primena Buell.

 

 

Plieninių vamzdelių konstrukcijos rėmas su švytuokle sujungtas WP amortizatoriumi. Priekyje versto tipo, 43 mm WP šakės. Galinės ir priekinės pakabos eiga – 152,4 mm. Stabdžiai – Brembo. Motociklas sveria 127 kilogramus. O svarbiausia, kad kiekvienas vaikis savo „DUKE“ galės individualizuoti kaitaliodamas aksesuarus iš KTM katalogo.

KTM 125 DUKE salonuose pasirodys 2011 metų pavasarį. Europoje jis kainuos apie 4000 eurų.

Dar vienas įdomus faktas – pradžioje šiam modeliui vardą rinko facebook sistemos lankytojai. Vartotojų pasirinktas pavadinimas buvo „Avatar“, bet, deja, KTM visgi motociklą nusprendė pavadinti didžiųjų brolių vardu – DUKE.

 

{alfa2}