2010 m. Gruodžio 11 d. Šeštadienis

345 metų diena, 49 metų savaitė.

Saulė teka 08:30, leidžiasi 15:53. Dienos ilgumas 07:22. Jaunatis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo -6 iki -8, debesuota, be kritulių. Vėjas pietų, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -6 iki -8, debesuota, sniegas. Vėjas pietryčių, 5-7 m/s.

Dienos mintis – Dievas žmogui leido mylėti, kad tobulėtų, o velnias davė pinigų, kad virstų gyvuliu. (E. Malūkas)

Sveikiname – Artūrus, Aisčius, Tautvaldes, Dovydus.

Šiandien: Pasaulinė tango diena.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Aktyvi bus jūsų vaizduotė ir proto veikla. Palanki diena turiningam laisvalaikiui, kelionei ar ekskursijai, realiam bei internetiniam bendravimui su platesniu pasauliu. Gausite įdomios informacijos, kuri labai pravers ateityje.

Tauras –
Šiandien pamirškite varginančius darbinius reikalus ir tiesiog pailsėkite. Metas pakeisti kasdieninio gyvenimo ritmą. Vakaras atneš malonaus jaudulio. Galima staigmena, apie kurią net nepagalvojote. Galbūt kažkuo sublizgėsite, pasižymėsite.

Dvyniai –
Ši diena bus labai aktyvi. Nenustygsite vietoje, daug kur dalyvausite, išlaidausite. Vakare nusimato kažkas įdomaus. Eikite į renginį arba pasikvieskite draugų į svečius, paskirkite pasimatymą. Iš to bus ir įspūdžių, ir naudos.

Vėžys –
Metas atitrūkti nuo darbo rūpesčių. Nebijokite svajoti ir subtiliai siekti svajonių įgyvendinimo. Gali išsipildyti kai kurie slapti jūsų meilės lūkesčiai. Vakare galite išsiaiškinti daug jus dominančių dalykų. Galite gauti gerą žinią.

Liūtas –
Norėsis šilumos, jaukumo. Galite išleisti nemažą sumą dizaino, komforto, grožio prekėms. Arba nervinsitės, kad tų pinigų trūksta ir esate priverstas malšinti norus. Vertinkite nedidelius gyvenimo malonumus, mielas smulkmenas.

Mergelė –
Dieną nerimo kels meilė, vaikai, kažkokių avantiūrų pasekmės. Patirsite įtampą, jei teks organizuoti renginį, pramogą ar pan. Vakare nusimato ypatingų žmonių draugija ir kažkas itin įdomaus, romantiško.

Svarstyklės –
Šiandien galite daug nuveikti, jei pasitelksite į pagalbą artimus žmones, draugus. Neblogai būtų išvykti į trumpą kelionę, susitikti su giminaičiais. Galite gauti naudingos informacijos, susijusios su darbu ar sveikata, grožiu.

Skorpionas – Ypatingų problemų šiandien neturėtų iškilti. Artimi žmonės į jus gali kreiptis patarimo, mokėkite išklausyti. Vakare malonu bus pabendrauti su įtakingais draugais ir viskas klostysis gerai, jei neįsižeisite dėl jų atvirumo, pastabų ar patarimų.

Šaulys –
Būsite romantiškas, seksualus. Galbūt gausite meilės laišką ar intriguojamą pasiūlymą iš neabejingo jums gerbėjo. Turėsite vikriai suktis, jei esate susijęs su pramogų verslu, meno sfera. Iš to bus nemažos naudos.

Ožiaragis –
Jūsų jausmai intensyvės, emocijos aštrės. Daug reikšmės teiksite savo išvaizdai, stiliui. Vakare įmanomi nauji pasiūlymai, gal net dalykiniai: juos reikėtų apsvarstyti, nes gali būti itin verti dėmesio.

Vandenis –
Dieną nepasižymėsite kantrybe, taktu, geromis manieromis. Aiškintis svarbių santykių nė nemėginkite, nes galite sutrikdyti natūralią įvykių eigą ir kažką sugadinti. Tik vakare imkitės spręsti tarpusavio santykių bei kitus rimtus klausimus.

Žuvys –
Galbūt kažkas bus pertvarkoma namuose, ūkyje. Galimi svarbūs visai šeimai pirkiniai, investicijos. Neužsimokite per daug: reikia objektyviai vertinti savo galimybes. Pažįstamas asmuo netikėtai gali sukelti stiprų jausmų antplūdį.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}