2010 m. Rugpjūčio 31 d. Antradienis

243 metų diena, 35 metų savaitė.  

Saulė teka 06:21, leidžiasi 20:17. Dienos ilgumas 13:56. Pilnatis. 

Oro temperatūra dieną nuo +16 iki +18, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas rytų, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +8 iki +10, debesuota, be kritulių. Vėjas rytų, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Išgėrę malonumų taurę iki dugno, ten randame daugiau žvyro negu perlų. (H. BALZAKAS) 

Sveikiname – Izabeles, Raimundus, Raimundas, Vilmantus, Vilmantes, Raimondus.

Šiandien – Interneto dienoraščių (blogų) diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – palankus metas bendrauti su jums svarbiais žmonėmis, ieškoti patikimų partnerių, tartis, derėtis, tvirtinti reikšmingus dokumentus. Vakaras neblogas draugiškam pokalbiui su sutuoktiniu ar gyvenimo draugu.

Jautis – pirmą dienos pusę svarbu nesusitapatinti su rūpesčiais, kurie iš tiesų ne jūsų – kiekvienas turi dirbti savo darbą. Mažiau jaudinkitės dėl kitų – pakaks, jei gerai atliksite savo pareigas. Antra dienos pusė kur kas palankesnė: dar kartą įsitikinsite, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gera.

Dvyniai – sėkmingas metas, palankus spręsti asmenines problemas, tvarkyti svarbius dalykinius reikalus, ypač jei tai susiję su užsieniečiais, kelionėmis ar veiklos plėtimu.

Vėžys – palanku tvarkyti svarbius dalykinius ar finansinius reikalus, su vadovu ar partneriais aptarinėti veiklos arba verslo perspektyvas. Vakaras geras susitikimams su seniai nematytais draugais, artimaisiais.

Liūtas – svarbius reikalus aptarkite su draugais, kvieskitės juos į pagalbą. Jei draugas netesėjo duoto žodžio – puiki proga jam tai priminti. Geras laikas užmegzti draugiškus, partneriškus ryšius, jie bus stabilūs. Rytdienai neatidėkite nė vieno svarbaus reikalo.

Mergelė – tai ramybės metas: mokėkite laukti sau palankios akimirkos, nesikarščiuokite ir nesinervinkite be reikalo. Tyla bus veiksmingiausias argumentas. Šiandien net ir labai norėdami įvykių nepaskubinsite. Tinkamas laikas konfidencialiems susitarimams.

Svarstyklės – pasistenkite kuo daugiau nuveikti, tai – sėkminga diena. Nepalikite neišspręstų problemų, ryt jų įveikti nesugebėsite, aplinkybės pasikeis jūsų nenaudai.

Skorpionas – puikus metas svarbiems finansiniams susitarimams, tvirtinti sandorius. Tinka reikalauti ir skolos grąžinimo. Šios dienos pokalbiai ir pažadai perspektyvūs.

Šaulys – jei įtarsite, kad niekuo žmogui negalite padėti, nesuteikite tuščiai vilties. Ir neskubėkite įsipareigoti, vėliau jus gali šantažuoti šiandien duotu žodžiu.

Ožiaragis – iki pietų nepalankus metas, tad stenkitės elgtis kukliau, neprovokuokite už jus viršesnių ar vyresnių asmenų, atvirkščiai, siekite įgyti jų pasitikėjimą. Beje, tai padaryti nebus sunku. Jei šiandien užsimegztų panašus ryšys, jis virstų ilgalaike atrama.

Vandenis – pirmą dienos pusę bus gera proga pareikalauti, kad mylimas asmuo atsakytų už savo veiksmus. Pravartu griežčiau pasikalbėti ir su savo vaikais apie pareigas šeimai, tėvams. Vėliau geras metas tvarkyti turto dokumentus.

Žuvys – gilinkitės į detales: taip geriau suvoksite reikalo esmę, neskubėkite daryti išvadų. Pirma dienos pusė tinkama tvarkyti reikalus, susijusius su darbu, remontu namuose. Vakarą derėtų skirti sutuoktiniui, tai padės rytoj išvengti nemalonių staigmenų.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}