2010 m. Rugpjūčio 12 d. Ketvirtadienis

224 metų diena, 32 metų savaitė.  

Saulė teka 05:46, leidžiasi 21:01. Dienos ilgumas 15:15. Jaunatis. 

Oro temperatūra dieną nuo +25 iki +27, mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas rytų, 1-2 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +16 iki +18, debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 1-3 m/s.

Dienos mintis – Zuikis ir savęs bijo. (LIAUDIES IŠMINTIS) 

Sveikiname – Radegundas, Laimonus, Laimonas, Klaras, Rades.

Šiandien – Tarptautinė jaunimo diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – pasistenkite neprarasti geros nuotaikos, net jei ne viskas klostysis pagal planą. Labiau tikėkite savimi, mylimu žmogumi, vaikais, šeima. Venkite tarpininkauti ir ginčytis, nepasirašinėkite atsakingų dokumentų.

Jautis – daug kuo nepalanki, nuostolinga diena. Nesiimkite atsakingų užduočių. Geriausia likti namie ir ramiai ilsėtis, nesukant galvos dėl problemų, nes šiuo metu nieko negalėsite pakeisti. Gresia išlaidos dėl išsiblaškymo.

Dvyniai – nepasiduokite pirmai į galvą šovusiai minčiai, netikėkite pirmu įspūdžiu – galite neįvertinti tamsiųjų, nematomų asmens ar reikalo pusių. Nerizikuokite savo reputacija, karjera ir sveikata.

Vėžys – dirbkite kasdienius darbus, pernelyg negalvodami nei apie rezultatus, nei apie vertinimus – tai padės likti ramiems. Galimos priverstinės išlaidos, tačiau nepatartina net savo noru leisti pinigų.

Liūtas – vargu ar jums pavyks viską sutvarkyti taip, kaip norisi. Mažiau tikėkitės ir pasikliaukite tik savimi. Galimi nesusipratimai su artimaisiais, netinkamas metas priekaištauti kaimynams.

Mergelė – gali tekti patirti nepelnytų nuoskaudų darbe ar susidurti su vaikų, mylimo žmogaus, sutuoktinio nedėkingumu. Kol kas nepavyks nei pagerinti, nei pagreitinti įvykių eigos – verta susitaikyti su tuo, kaip klostosi reikalai.

Svarstyklės – nors mėginsite optimistiškai reaguoti į augančius rūpesčius darbe ir namie, antrą dienos pusę galite prarasti kantrybę ir rimtai susipykti su dalykiniais partneriais, sutuoktiniu.

Skorpionas – sunki diena: jūsų ambicijoms gali būti suduotas smūgis. Neverta imtis sudėtingų, atsakingų darbų, bendrauti su jums nemaloniais asmenimis ir aiškintis santykių su tais, kuriuos mylite. Atidžiau tikrinkite tai, ką darote, ir nesitikėkite naudos.

Šaulys – būtų geriau mažiau dirbti (mažiau klaidų padarysite) ir daugiau ilsėtis (atsipalaidavęs žmogus ne taip greit susierzina). Nepasitikėjimas mylimu žmogumi ar sutuoktiniu gali išprovokuoti nemalonias permainas jūsų santykiuose, tik neskubėkite jų nutraukti.

Ožiaragis – nepasidalijimas įtakos sferomis ir pinigai, meilė gali tapti rimto konflikto ir net nusivylimo priežastimi. Gresia nuostoliai dėl neapgalvotų veiksmų. Būkite atsargesni su eksploatuojama technika.

Vandenis – mažiau norėkite ir tikėkitės – jūsų galimybės gali būti apribotos. Jei turite reikalų su užsieniečiais, nepasikliaukite jų pažadais. Netinkamas laikas kelionei, jei savaime teks ją atidėti, tai tik į naudą.

Žuvys – pavojingas metas karjerai: per šios dienos klaidas galite prarasti ne tik vadovybės pasitikėjimą, bet ir darbo vietą ar būti perkelti į žemesnes pareigas.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}