„Lietuvos ryto“ naujokai – treneris A.Džikičius ir gynėjas mažeikiškis R.Seibutis

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas sekmadienį pasirašė kontraktus su treneriu Aleksandaru Džikičiumi ir krepšininku Renaldu Seibučiu.

40-mečio serbo sutartis sudaryta pagal formulę „2 plius 1“ – dviem sezonams su galimybe pratęsti dar metams. 26 metų 196 cm ūgio R. Seibutis su „Lietuvos rytu“ pasirašė 3 sezonų kontraktą.

Šiandien 11 val. 30 min. „Lietuvos ryto“ arenoje Vilniuje abu naujokai bus oficialiai pristatyti žiniasklaidai.

 

„Turime suburti krepšininkus, kurie nebijo sunkaus darbo, kurie supranta, ką reiškia komandos vertybės ir tam aukojasi, kurie įsitikinę komandos sėkme. Stengsimės rinkti stiprią ekipą, pirmenybę teikdami Lietuvos krepšininkams“, – kalbėjo sekmadienį į Vilnių atskridęs A. Džikičius.

 

Šis treneris šeštadienį atvedė Novo Mesto „Krka“ į Slovėnijos čempionato viršūnę, kai finalo serijoje 3:2 palaužė Liublianos „Olimpiją“.

 

„Gerai pažįstu kelis anksčiau Vilniuje dirbusius trenerius, todėl man nereikia aiškinti apie „Lietuvos ryto“ svarbą Lietuvos krepšinyje – kaip ir apie viso Lietuvos krepšinio svarbą Europoje ir pasaulyje. Žinau, kokie iššūkiai manęs laukia“, – pridūrė A. Džikičius.

 

R. Seibutis į „Lietuvos rytą“ persikelia iš Turkijos, Erdinės „Olin“ klubo.

 

„Derybos su vilniečiais prasidėjo prieš du mėnesius, – sakė gynėjas. – Manimi labai rimtai domėjosi ir Stambulo „Galatasaray“, bet aš ne jiems teikiau pirmenybę. Norėjau susitarti su „Lietuvos rytu“ ir džiaugiuosi, kad pavyko“.

 

Turkijos pirmenybėse R. Seibutis buvo „Olin“ lyderis – vidutiniškai pelnydavo 18,7 taško, atkovodavo 2,7 kamuolio ir atlikdavo 4 rezultatyvius perdavimus.

 

„Praėjęs sezonas buvo sėkmingas individualiai, o psichologiškai stiprėjau visus tuos pastaruosius šešerius metus, kai žaidžiau užsienyje. Žinoma, labai daug davė ir žaidimas rinktinėje pernai pasaulio čempionate“.

 

R. Seibutis „Lietuvos ryte“ vėl susitiks su Predragu Samardžiski – makedonas „centras“ ir lietuvis drauge atstovavo „Olin“ ekipai.

 

„Apie jį galiu pasakyti tik gerus žodžius. Geras žmogus, įdomi asmenybė, talentingas, kovotojas, atsidavęs darbui“, – kalbėjo R. Seibutis.

 

{krepsinis2}