Horoskopas antradieniui 07-19

Avinas – Tikriausiai nelabai objektyviai vertinsite savo galimybes, sugebėjimus bei įtaką kitiems. Tiek neįvertinęs, tiek pervertinęs jėgas galite patirti nusivylimą, nuostolį. Galimas nekonkretus arba nervingas pokalbis su potencialiu darbdaviu.

Tauras – Jums nestigs veiklos ir bendravimo. Bendraminčiai, draugai gali pakviesti į kolektyvinį renginį, kokias nors iškilmes ar pristatymą. Tačiau jus gali kiek stabdyti pinigų reikalai. Nujausite, kad tai gali nemažai kainuoti.

 

Dvyniai – Šiandien neverta niekuo rimtu užsiimti, nebent tai būtų su menu, medicina susijusi veikla, socialiniai reikalai. Pastarieji užsiėmimai gali atnešti apčiuopiamos naudos. Kitokio pobūdžio pastangos neduos norimų rezultatų.

 

Vėžys – Nuotaika bus nebloga, jei veiksite planingai. Kitu atveju galite be reikalo išeikvoti energiją ir patirti stresų. Turėtumėte būti atsargesnis prekiaudamas, išlaidaudamas ir be priežiūros palikdamas namus. Gresia nuostoliai.

 

Liūtas – Tikėtini reikalai, susiję su verslu, nuosavybe, pinigais, kreditais. Venkite aferų. Panašu, kad kils romantiškų impulsų, norėsite pramogų. Išprovokuosite pavydo sceną, jei elgsitės lengvabūdiškai.

 

Mergelė – Tikėtina netolima kelionė, viešnagė, interviu, o gal sulauksite svečių. Pasirūpinkite, kad technika, su kuria turite reikalų, būtų tvarkinga, o informacija, kuria ketinate disponuoti – patikrinta, atitinkanti faktus.

 

Svarstyklės – Bus nelengva suvaldyti emocijas, nuotaikų kaitą. Galimi bendravimo nesklandumai. Derėtų labiau paisyti aplinkinių nuomonės bei pageidavimų. Būkite sąžiningas, nuoširdus nors su savimi, jei vis dėlto nenorite atsiskleisti kitiems.

 

Skorpionas – Neblogai seksis kūrybinė veikla. Meilės reikaluose gali tekti rimtai įsipareigoti. Sustiprės tėviška atsakomybė. Nevenkite parodyti švelnumo, dėmesio. Ir nepamirškite, kad jūsų vaikai turi būtinų poreikių, kuriems reikia pinigų.

 

Šaulys – Stengsitės kažką pakeisti savo stiliuje, įpročiuose, dienotvarkėje, mityboje. Turbūt laikysitės griežtos dietos. Jei jums aktualu, pasidomėkite darbo pasiūlymais bei teisės, buhalterinėmis naujovėmis, kad nepadarytumėte kokių nors klaidų.

 

Ožiaragis – Geriausiai seksis bendrauti su žmonėmis, su kuriais nesaisto jokie dalykiniai reikalai, įsipareigojimai. Paprasti draugiški pokalbiai padės atsipalaiduoti. Tačiau iš pusiausvyros gali išmušti netikėtas incidentas.

 

Vandenis – Šiandien suksite galvą dėl pinigų ir pagundų, kurios nemažai kainuoja. Kažko reikia, kažko norisi, o galimybės ribotos. Nesivaikykite madų, džiaukitės tuo, ką turite. Jei norite meilės, skleiskite šilumą, o ne šaltį ir kaprizus.

 

Žuvys – Norėsite lėkti kuo toliau nuo kasdienybės, pasinerti į pramogas. Galbūt pavyks, galbūt nelabai, tačiau kažką nekasdieniško vis tiek turėtumėte patirti ar sužinoti. Jei pristigs atsargumo ir saiko, vakare skųsitės pablogėjusia savijauta.

 

Šaltinis: vytautus.com