Mažeikiuose darbavosi ilgapirščiai

Vakar, liepos 18 dieną, Mažeikių policijos komisariate pradėti penki ikiteisminiai tyrimai. Visi dėl įvykdytų vagysčių.

Padėtas ikiteisminis tyrimas pagal VšĮ „Mažeikių ligoninė“ pareiškimą, kad laikotarpyje nuo 2011-07-15 iki 2011-07-18 08.00 val., įsibraunant į ligoninės sandėliukus buvo pavogti tušti balionai, įvairaus tipo reduktoriai, deguonies paskirstymo įrenginys.

 

Kitas ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal piliečio A.G. gim. 1961 m. gyv. Mažeikiuose pareiškimą, kad buvo patekta į Pavenčių g. esančio namo balkoną ir pagrobtas kalnų bėginis dviratis „Ranger Blast“.

 

Dar vienas ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal pilietės L.M. gim. 1993 m. gyv. Mažeikiuose pareiškimą, kad klube „Trance-Dance“ iš  rankinės dingo mobilaus ryšio telefonas „Samsung GT-S3370“.

 

Taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal pilietės O.K. gim. 1961 m. gyv. Mažeikiuose pareiškimą, kad Pavasario g. esančiame name, įsilaužus į sandėliuką buvo pagrobtas jai priklausantis turtas: kalvio darbo (vienetinis) bronzinis šviestuvas ir dvi a/m padangos „Bridgestone“.

 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas ir pagal piliečio L.J.  gim. 1974 m. gyv. Mažeikiuose pareiškimą, kad iš ūkinio pastato buvo pavogti 4 vienetai ketaus radiatorių, po 8 sekcijas eilėje.

 

Mažeikių policijos komisariato informacija

 

{parasas}