2009 m. kovo 25 d.

84 metų diena, 13 metų savaitė.

Saulė teka 06:09, leidžiasi 18:42. Dienos ilgumas 12:33. Mėnulio fazė – delčia. Oro temperatūra dieną nuo -1 iki +1, debesuota su pragiedruliais, sniegas. Vėjas šiaurės, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -6 iki -8, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 0-2 m/s.

 
Dienos patarimas – Niekas negali spręsti apie kitus, kol neišmoko spręsti pats apie save. (J.V.Gėtė)

Dienos prietaras – Jei varna, pro kurią tenka praeitį, garsiai ir bjauriai karksi, lauk nemalonumų.

Sveikiname – Liucijas, Feliksas, Normantė, Normantas.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.24 3,38 2.89 1,57
Lukoil (Montuotojų g. 2) 3,20 2.85

1,55

 

Dienos vaizdelis.

Avinas

Šiandien jums gali tekti rinktis iš kelių svarbių dalykų. Nedarykite skubių sprendimų, veikite ramiai ir apgalvotai. Jums gali pavykti susitarti dėl apmokėjimo, honoraro, nuomos, kredito ar reikalingos paslaugos, prekės.

Tauras

Šiandien sugebėsite daug nuveikti, jei planingai naudosite laiką. Tačiau gali atsitikti ir taip, kad didžiąją dienos dalį malsite liežuviu ir patenkinsite tik bendravimo poreikį. Nepiktnaudžiaukite artimos aplinkos žmonių paslaugumu.

Dvyniai

Darbe stenkitės laikytis dienotvarkės, nesileiskite išmušami iš vėžių. Nesiimkite naujų planų, jei nepasikliaujate savo jėgomis. Jei liks jėgų ir laiko, imkitės susikaupusių namų ūkio darbų.

Vėžys

Gerai seksis darbai, reikalingi kūrybingumo. Aplinkiniai susidomės jūsų sugebėjimais arba talentais. Emocijų, įspūdžių suteiks subtilus, užmaskuotas flirtas. Intriguos dominančio asmens paslaptingumas, drovumas.

Liūtas

Šiandien nusiteikite tvarkyti susikaupusius smulkius reikalus. Gali užklupti lavina susitikimų, skambučių ir darbo su dokumentais. Už sąžiningą darbą galite būti įvertinti pagyrimu. Tik kažin ar jūsų užimtumu džiaugsis namiškiai.

Mergelė

Nebandykite visur manipuliuoti kitais žmonėmis. Taip elgdamiesi galite įgyti priešų. Jei norite ne laikinų kompanionų, bendraminčių, o tikrų sąjungininkų, draugų, tai ir patys būkite draugiški, supratingi. Galvokite ne vien apie savo interesus.

Svarstyklės

Kruopščiai tvarkykite dokumentus, ką reikia pratęskite ar nutraukite, laiku mokėkite mokesčius, palūkanas. Jei nedelsdami spręsite problemas, užuot skundęsi ir bambėję, tai tuoj sulauksite ir palengvėjimo, ir kitų pagarbos.

Skorpionas

Tinkama diena deryboms, pasitarimams, naujiems projektams. Net nedidelė smulkmena gali atsiliepti jūsų autoritetui, reputacijai, tad pasistenkite elgtis korektiškai, nelipti per kitų galvas, tinkamai save reprezentuoti.

Šaulys

Pasistenkite išvengti atviros konfrontacijos bei diskusijos su valdžia, kolegomis. Pasinaudokite savo įžvalgumu ir subtiliai, gudriai išsiaiškinkite dalykus, kurie seniai neduoda jums ramybės. Pamėginkite įgyvendinti slaptą planą.

Ožiaragis

Galite nustebinti ar sudominti pažįstamus ir nepažįstamus žmones savo neįprastu elgesiu, keistokais argumentais. Jūsų idėjoms atsiras bendraminčių. Tuo tarpu nepritariantieji kol kas kukliai tylės.

Vandenis

Šiandien venkite skubotų sprendimų bei išvadų, kad ir kokia aiški situacija jums atrodytų. Net menkiausia abejonė gali būti tarsi perspėjimas. Labiau nei kitų žmonių nuomonių ir savo logikos paisykite intuicijos ir širdies balso.

Žuvys

Nors ir turite problemų, apie kurias nenorite garsiai kalbėti, tačiau jas nors iš dalies turėtų kompensuoti pasisekimas darbe ar tarp priešingos lyties asmenų. Pasistenkite atkurti draugiškus santykius su bendradarbiais, jei dėl jūsų kaltės jie tapo nevykę.

 

www.vytautus.com