2010 m. Gegužės 24 d. Pirmadienis

144 metų diena, 21 metų savaitė.  

Saulė teka 05:01, leidžiasi 21:31. Dienos ilgumas 16:30. Priešpilnis.

Oro temperatūra dieną +14 iki +16, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas vakarų, 1-3 m/s. Oro temperatūra naktį  0 iki +2, giedra, be kritulių. Vėjas šiaurės, 1-3 m/s. 

Dienos mintis – Jei gyvenime nepatiri nesėkmių, vadinasi, per mažai rizikuoji. (ANONIMAS) 

Sveikiname – Joanas, Žaneta, Vincentus, Vilmantus, Ginas, Gerardus, Žanas.

Dienos horoskopas:

Avinas – jausite ir nutuoksite daugiau nei aplinkiniai. Tinka atsiriboti, visiškai nutraukti santykius su jums nemaloniais asmenimis, tvarkyti reikalus, susijusius su mokesčiais, skolomis, paveldėjimu, nuoma. Tai sudėtinga diena.

Jautis – likite išmintingi, siekite atsikratyti nuodingų minčių ir žmonių. Gali tekti spręsti konfliktinius klausimus su partneriais. Venkite mokyti (kritikuoti) tuos, už kuriuos esate atsakingi.

Dvyniai – atkaklumu nemažai laimėsite. Tai nebloga diena tvarkyti įvairius reikalus. Taikykitės su mylimu asmeniu (bent jau santykių nesiaiškinkite).

Vėžys – tinkamas laikas konfidencialiems susitikimams ir susitarimams. Galite gauti patarimą, pasiūlymą, kuris padės atskleisti dar nepanaudotus jūsų asmenybės, jus supančių žmonių rezervus.

Liūtas – atsisakykite atvirų, ryžtingų veiksmų – netinkamas laikas garsiai sakyti, ką manote, ko norite ir siekiate. Galite būti ne taip suprasti, kas nors gali pavogti jūsų idėją ar piktam pasinaudoti jūsų atvirumu.

Mergelė – per didelis atvirumas nereikalingas. Venkite atskleisti savo tikrąją nuomonę ir kritikuoti. O pagalbininkų, ko gero, neprireiks – dabar esate stiprūs, kad įveiktumėte sunkumus darbe ir namuose.

Svarstyklės – daug nenorėkite, verčiau galvokite, ko šiuo metu reikėtų atsisakyti, nuo ko atsiriboti. Nepatartina spręsti finansinių, turto problemų, ypač susijusių su veiklos finansavimu, brangiu pirkiniu.

Skorpionas – neišsigąskite kliūčių, jos neišvengiamos. Jeigu reikalas įstrigs – nesijaudinkite, nieko baisaus: šiandien vis vien nepalanki aktyvi veikla. Stiprinkite sveikatą.

Šaulys – nepraraskite optimizmo, nors šiuo metu sunkumų pakanka. Gera proga ieškoti dingusių daiktų. Svarbų susitikimą, pokalbį atidėkite rytdienai, o šiandien daugiau laiko skirkite vidinėms problemoms spręsti darbe ir namuose.

Ožiaragis – šypsokitės, net jei to nesinorės – kol kas tai sąlygiškai palankus metas. Galima priimti sprendimus, jei pritars šeima, partneriai. Nerizikuokite dideliais pinigais, atsargiau prie vairo, taip pat su degiomis medžiagomis. Būkite atidesni maisto kokybei.

Vandenis – nors būsite darbingi, tačiau nepersistenkite – taupykite jėgas, venkite nereikalingo bendravimo, nes tai praryja nemažai jėgų. Nenumokite ranka į savo sveikatą.

Žuvys – pasistenkite kuo taikiau praleisti šią dieną – tai laikas, kai galite įgyti ne tik sąjungininkų, bet ir priešų, įtakingų konkurentų…

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}