2010 m. Birželio 07 d. Pirmadienis

158 metų diena, 23 metų savaitė.  

Saulė teka 04:46, leidžiasi 21:50. Dienos ilgumas 17:04. Delčia.

Oro temperatūra dieną +22 iki +24, debesuota, be kritulių. Vėjas pietų, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį +11 iki +13, debesuota su pragiedruliais, lietus. Vėjas pietryčių, 5-7 m/s. 

Dienos mintis – Atleisk ir užmiršk. Rūgščios vynuogės tinka tik prastam vynui. (ANONIMAS) 

Sveikiname – Robertus, Ratautus, Radvydes, Lukrecijas, Robertas, Svajūnus, Svajūnes.

Dienos horoskopas:

Avinas – svajingas metas: lepinkitės, teikite dovanas sau, artimiesiems. Apie darbus negalvokite, laikas mėgautis vasara ir meile.

Jautis – būkite dėmesingi, analizuokite aplinkos ženklus: netikėtas susitikimas, nelauktas skambutis, netikėta žinia padės apsispręsti. Puiki proga pokalbiams apie meilę ir santykių taurinimą su antrąja puse.

Dvyniai – itin pasyvi diena, jei įmanoma, svarbia veikla neužsiimkite. Daugiau laiko praleiskite savo namuose su artimaisiais. Gerai ilgiau pabūti prie tekančio vandens.

Vėžys – gera diena. Tiesa, dabar tas laikas, kai reikia taupyti jėgas, taip pat stiprinti ryšius su mylimuoju, šeima arba giminaičiais. Galimas lemtingas meilės nuotykis. Būkite atsargesni vairuodami automobilį.

Liūtas – imkitės kasdienių darbų, siekite viską kuo geriau atlikti: galite sulaukti priekabių tiek iš kolegų, tiek iš namiškių. Gerai pradėti gydymosi, sveikatos stiprinimo kursą.

Mergelė – prieš reikšdami nepasitenkinimą kuo nors pamėginkite tą asmenį pateisinti ir savyje paieškoti to, kas kitame nepatinka. Gera diena įvairiems susitarimams.

Svarstyklės – nereikėtų persistengti, mažiau nervinkitės, kad gali kas nors nepavykti: viskas bus geriau, nei tikitės. Nebloga proga priminti draugams apie senos skolos grąžinimą, kaip apie būdą sutvirtinti gerus jūsų santykius.

Skorpionas – gera diena. Seksis visur, net ir pykstantis. Tinka spręsti finansines problemas, dabar atsivers naujos galimybės. Vakaras palankus priimti svečius ar patiems kur nors išsiruošti.

Šaulys – nesistenkite greit sutvarkyti šios dienos reikalų. Verta imtis rimtos veiklos, tačiau nepamirškite, kad šiuo metu jums keliami itin aukšti reikalavimai, todėl nedarykite nieko, jei nesate iki gali tikri.

Ožiaragis –  nebloga diena, galite sulaukti netikėtos pagalbos, gauti gerą patarimą. Nevenkite bendrauti. Tinkamas metas aplankyti savo bičiulius.

Vandenis – ramybės laikas, kai verta atsiriboti nuo bet kokių rūpesčių, nereikalingo bendravimo – tai jus išsekins. Pasitvirtins jūsų nuojauta dėl finansinių reikalų, taip pat dėl santykių su mylimu žmogumi.

Žuvys – palankus metas reikalams tvarkyti, įvairiems susitikimams, kelionėms. Vis dėlto daug iš savęs nereikalaukite: argi jūs neverti atostogų? Na, o jei dirbsite, neskubėkite, kad nepraleistumėte slaptos užuominos, patarimo.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}