2008 m. lapkričio 25 d.

330 metų diena, 48 metų savaitė.

 

Saulė teka 8:07, leidžiasi 16:04. Dienos ilgumas 07:57.
Mėnulio fazė – delčia.
Temperatūra – dieną -1 iki +1, debesuota, sniegas. Vėjas pietų, 3-6 m/s, naktį  -4 iki -6, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas pietų, 1-3 m/s.

 

1940 m. Lietuvos SSR piniginiu vienetu tapo rublis.
2348 pr. m. e. – kai kurie Biblijos tyrinėtojai teigia, kad tą dieną prasidėjo pasaulinis tvanas

 

Patarimas – Jei vakare pamatysi vorą – lauk nelaimės, jei ryte – laimės.

 

Nepamiršk pasveikinti – Kotryną, Santautą ir Germilę.

 

Dienos anekdotas.

 

Lapkričio 25 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Pasitikėti įgimtu žavesiu šiandien neverta. Labai tikėtina, kad pakliūsite į kokią kvailą ar nepatogią situaciją, bet vien tik spindinčia šypsena atsipirkti vargu ar pavyks. Būkite reiklesnis ir sau, ir kitiems.

Tauras

Jūsų reikalavimai kitiems žmonėms pernelyg dideli. Būkite tolerantiškesnis aplinkiniams, antraip sugadinsite dieną ne tik sau. Racionalumas ir sveikas protas galų gale turėtų paimti viršų.

Dvyniai

Būsite laisvas ir žavus. Kuklumas žmogų puošia, bet retai padeda siekti tikslo. Nesėdėkite užsidaręs tarp keturių sienų. Seksis tvarkyti asmeniškus reikalus, dėl kurių reikia išvykti iš namų.

Vėžys

Būna dienų, kai viskas krenta iš rankų. Jei norite vaikams ir anūkams išsaugoti šeimos pietų servizą, geriau šiandien nė artyn prie jo neikite. Bet kokia veikla atneš daugiau žalos nei naudos.

Liūtas

Jūs svyruojate tarp pritarimo ir atmetimo. Šita dviprasmybė neleidžia susikaupti ir apsispręsti. Toks balansavimas ant ribos kartais skausmingesnis už patį kritimą, kita vertus, leidžia geriau pažinti save patį.

Mergelė

Visus darbus šiandien dirbsite su akivaizdžiu entuziazmu. Ypač seksis konkretūs ir praktiški namų ūkio darbai. Užsiimkite buto remontu ar šiaip generalinės tvarkos darymu. Į svečius verčiau neikite ir pas save nieko nekvieskite.

Svarstyklės

Šiandien didelių problemų turės geriausias jūsų draugas. Pagalvokite, kuo galėtumėte jį nudžiuginti. Gal pats kažkada buvote atsidūręs panašioje situacijoje? Veikiausiai reikia tik gero žodžio, protingo patarimo ar bent nuoširdžios užuojautos.

Skorpionas

Prieš imdamiesi kokios nors veiklos gerai pagalvokite, ar tikrai būtina tai daryti šiandien. Būsite tiesiog fatališkai linkęs pačiame paprasčiausiame reikale privelti sunkiai ištaisomų klaidų. Jei galima atidėti rytojui – taip ir padarykite.

Šaulys

Visos pastangos kažką iš esmės pakeisti sužlugs. Peržiūrėkite savo planus dar sykį. Gal dar ne vėlu padaryti išmintingų pataisymų.

Ožiaragis

Dieną tikriausiai pavyks užmegzti labai įvairių, bet savaip naudingų kontaktų. Šiandien praleisite puikų vakarą su maloniais pašnekovais. Jums bus stengiamasi perduoti labai subtilią žinią. Būkite atidus, kad išgirstumėte.

Vandenis

Nesiblaškykite ir nekreipkite dėmesio į smulkmenas. Bandymai įsigilinti į kelias skirtingas situacijas paprastai baigiasi nesėkme. Vakare būtų neblogai pasimėgauti vynu su maloniais žmonėmis.

Žuvys

Šiandien gera diena leisti laiką su artimaisiais. Puiku būtų drauge pabūti gamtoje, aplankyti draugus, ar tiesiog su visa šeima papietauti mieste.