2009 m. balandžio 15 d.

105 metų diena, 16 metų savaitė.

Saulė teka 06:17, leidžiasi 20:23. Dienos ilgumas 14:06. Orolių. Vėjas šiaurės, 1-3 m/s.  
 
Dienos patarimas – Mirti – ta niekis, baisu negyventi. (V. Hugo)

Dienos prietaras – Jei ką nors pasakojant (apie ligonį, kuriam pvz: vėžys, ar spuogai, ar praplikimas ar kas kitas negero) jokiu būdu nerodykite ant savęs, nes pačiam toj vietoj, apie kurią pasakojate ir rodote, taip pat atsitiks.

Sveikiname – Vilnius, Vaidotes, Modestas, Liudvinas.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.36 3,50 2.98 1,52
Lukoil (Montuotojų g. 2) 3,24 2.90

1,50

 

Dienos vaizdelis.

 

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)
Gana nerami diena. Nesitikėkite atsipalaidavimo, nes kas nors nuolat baksnos pirštu į nepadarytus darbus, jūsų ydas, silpnybes. Netikėtas įvykis ar pasiūlymas gali priversti pakeisti planus. Nežiopsokite prie vairo.

Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)
Šiandien sugebėsite išlaikyti reikiamą tempą, ypač jei jausite stebintį svarbaus asmens žvilgsnį, kuris gali lemti norimą arba nenorimą permainą. Turbūt pavyks reabilituotis, jei jūsų reputacijai buvo iškilęs pavojus.

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 21 d.)
Diena bus emociškai įtempta. Jūs galite netikėtai praturtėti arba, atvirkščiai, patirti rimtą nuostolį, traumą. Žmonės, kuriems esate įsipareigojęs ar skolingas, tikriausiai griežtai pareikalaus to, kas jiems priklauso.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)
Šiandien iš jūsų gali būti pareikalauta atviresnės pozicijos ar svarių kokios nors veiklos rezultatų, projekto pristatymo, kompetencijos įrodymų ar kt. Nerimą kels konkurentų pastangos jus nurungti. Jums padės kūrybiškas požiūris, originalumas.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)
Reikės rimtai pasistengti, kad laiku atliktumėte planuotus darbus. Gali tekti skirti lėšų asmeniniam ar profesiniam įvaizdžiui tobulinti. Nerimą kels negrąžintos skolos, mokesčiai. Neblogai seksis, jei turite ketinimų išvykti į užsienį.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)
Diena prasidės nuo skubėjimo tvarkant įvairius reikalus. Pasižymėsite ypatingu kūrybingumu, azartišku polėkiu. Tik nežaiskite kitų žmonių jausmais, mokėkite atsispirti netikėtoms pagundoms, aistroms, kontroliuokite savo atžalas.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)
Nebeturėsite galimybės atidėlioti tų nemalonių reikalų, kuriuos seniai reikėjo išspręsti, arba tų pokalbių, kurie pribrendo ir yra neišvengiami. Nesivadovaukite ambicijomis, kaprizais. Gresia ūmus sveikatos sutrikimas, trauma.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)
Įvykę susitikimai, gauta informacija gali būti labai reikšmingi, todėl nieko nepraleiskite pro ausis. Nebėkite ir nuo nemalonios kritikos. Kaip tik ji gali padėti nuo kažko apsisaugoti ar vykusiai pakeisti. Staigmenų pateiks gerbėjai.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)
Tikėtini įvykiai, sprendimai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu, prekyba. Verslo partneriai gundys jus investuoti į naują veiklą. Labai svarbu gerai suvokti jų ir savo interesus. Į problemas gali įsivelti artimas žmogus.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)
Tikėtina aibė naujų įpareigojimų, užduočių. Galbūt pasirašysite svarbią sutartį, įsidarbinsite, įsigysite ką nors iš technikos naujovių, išvyksite į kelionę ar užsirašysite į kursus. Turbūt sulauksite netikėtos žinios iš giminaičio, draugo.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)
Tikriausiai rūpinsitės likimo nuskriaustų žmonių reikalais, turėsite reikalų su socialinėmis, sveikatos apsaugos tarnybomis. Arba ką nors lankysite ligoninėje, kalėjime. Galbūt užsiimsite psichinėmis praktikomis, meditacija, joga.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)
Šiandien pasižymėsite organizuojančia, sutelkiančia galia bei originaliu požiūriu. Bet kokioje veikloje, kurios imsitės, sugebėsite kitus nustebinti bei įnešti naujų spalvų. Aplink jus telksis bendraminčiai. Galite sužavėti dominantį asmenį.

 

 

www.vytautus.com