2010 m. Birželio 02 d. Trečiadienis

153 metų diena, 22 metų savaitė.  

Saulė teka 04:50, leidžiasi 21:44. Dienos ilgumas 16:54. Pilnatis.

Oro temperatūra dieną +22 iki +24, debesuota, lietus. Vėjas rytų, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį +15 iki +17, debesuota su pragiedruliais, lietus. Vėjas rytų, 1-3 m/s. 

Dienos mintis – Kai kvailys ir protingasis žiūri į tą patį medį, kvailiui jis atrodo visai kitoks negu protingajam. (V. BLEIKAS) 

Sveikiname – Erazmus, Marcelinus, Ąžuolus, Aukses, Eugenijus.

Dienos horoskopas:

Avinas – sklandžiai bendrausite net su tais, kuriuos manėte esant konservatyvius, netolerantiškus. Turbūt pamatysite, jog klydote. Kito žmogaus konkretumas jums išeis tik į naudą. Tai, kas atrodė painu ir sudėtinga, dabar gali savaime išsispręsti.

Jautis – jums gali būti pasiūlyta pailsėti nuo darbo ar asmeninių santykių. Jei taip atsitiks, nedramatizuokite. Pagalvokite, kaip galėtumėte maloniai praleisti laiką, paatostogauti. Panašu, kad labai rūpės paneigti ar išsklaidyti kažkokias paskalas.

Dvyniai – puikus metas pasižmonėti, skirti pasimatymus. Noriai ir produktyviai bendrausite. Didelė dalis pažadų, pasiūlymų pasirodys realiai įgyvendinami. Kažkoks susitikimas gali būti ne tik intriguojantis, bet ir konkrečiai reikšmingas.

Vėžys – galite gauti ar atrasti tai, ko visai nesitikėjote. Dėl nelauktų galimybių turbūt pavyks įveikti kažkokią krizę, nepasitikėjimą savimi ar kuo nors kitu. Gali subręsti svarbus sprendimas, turėsiantis įtakos jūsų materialinei padėčiai.

Liūtas – tikėtina, kad šios dienos įvykiai ar susitikimai leis apsispręsti dėl tolesnių žingsnių bei perspektyvų. Galbūt kompetentingo asmens kritika atvers jums akis ir dėl to pagaliau pasirinksite tinkamą kryptį.

Mergelė – galbūt kils ūpas kažką pirkti, išsinuomoti, padaryti staigmeną kolegoms ar artimiesiems. Gali kilti vertingų idėjų, susijusių su įmone, verslu ar savo ūkio, namų pertvarkymu, komfortu, dizainu.

Svarstyklės – šiandien palanku konsultuotis aktualiais klausimais, pristatyti kūrybinius projektus, dalyvauti žaidimuose, konkursuose. Galimos žaismingos situacijos, intriguojantys pasimatymai.

Skorpionas – šiandien užsiimkite įprastais darbais, o dėl naujovių, rimtų pertvarkymų ramiai tarkitės su verslo partneriais, šeimos nariais. Tiktų paremontuoti buitinę techniką ar ją įsigyti, jei tai yra suplanuota.

Šaulys – nebloga diena meilės pasimatymams, bendravimui su priešinga lytimi. Kažką gero galite nuveikti jus dominančio žmogaus labui. Bus daug kalbų apie tolimas keliones, įdomias pažintis, galimą bendradarbiavimą.

Ožiaragis – tai bus veikli diena, ypač jei užsiimate verslu, apskaita, draudimu. Nebus sunku susitarti dėl finansavimo, jei jau buvote pradėję kažką daryti ta linkme. Palanku sudaryti draudimo sutartį, ieškoti vienokios ar kitokios paramos.

Vandenis – netikėti pasikalbėjimai su nepažįstamais žmonėmis gali pamėtėti neblogų idėjų. Vertėtų skirti laiko akiračio plėtimui, gilinti užsienio kalbos žinias. Tikriausiai nuotaika labai pagerės, jei atsiras galimybė pakeisti aplinką, užsiėmimą.

Žuvys – toliau plėtosite anksčiau sumanytą veiklą. Iš solidaus žmogaus ar kito patikimo šaltinio gauta informacija gali padėti pagerinti turtinius, piniginius, verslo reikalus. Tai išties geras laikas įsibėgėjimui, jei esate parengę konkretų planą.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}