2008 m. gruodžio 5 d.

340 metų diena, 49 metų savaitė.

 

Saulė teka 8:23, leidžiasi 15:55. Dienos ilgumas 07:32.
Mėnulio fazė – priešpilnis.
Temperatūra – dieną +1 iki +3, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas rytų, 3-6 m/s, naktį +2 iki +4, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietvakarių, 3-6 m/s.

 

1905 m. susikūrė Didysis Vilniaus Seimas.
1484 m. popiežius Inocentas VIII paskelbė bulę, kuria inkvizicijai suteikė didžiausius įgaliojimus medžiojant „raganas“. Inkvizitoriams buvo leista kankinti įtariamuosius, o „kaltus“ deginti ant laužo.

 

Patarimas – Laiptais pradėk lipti kaire koja – tai neša laimę.

Nepamiršk pasveikinti – Eimintą, Geisvilę, Gratą ir Graciją. 

 

Dienos anekdotas.

 

Gruodžio 5 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Neširskite ant savo draugų, net jei liksite visiškai nesuprastas ir neparemtas. Pačiu artimiausiu metu jie turėtų suvokti savo klaidą ir pagaliau deramai įvertinti jūsų novatoriškas idėjas.

Tauras

Užuot visą dėmesį skyręs savo paties reikalams (kurių tikrai netrūksta), veikiausiai visą laiką ir energiją išeikvosite svetimoms problemoms spręsti. Jei turite ką itin skubaus ir asmeniško, arba planuokite tai pirmoje dienos pusėje, arba apskritai atidėkite rytojui.

Dvyniai

Balansuojate ant labai plonytės ribos tarp humoro ir sarkazmo. Pastarasis sėkmės ir pripažinimo šiandien jums neatneš, ypač bendraujant su vyresniais ar priešingos lyties atstovais. Dažniau patylėkite, juolab kai jūsų neklausia.

Vėžys

Šiandien turite visus šansus susipykti su draugu ar kolega, patekti į pačias įvairiausias konfliktines situacijas. Labai tikėtina, kad dėl to galų gale nukentėsite, nebent esate itin pasitikįs savimi ir įžūlumo jums netrūksta.

Liūtas

Šiandien konfidencialių dalykų jums geriau nepatikėti. Bet kokią paslaptį sugebėsite išlaikyti tik iki pirmo sutiktojo. Nieko blogo kartais pasijuokti iš savęs, jei tai liečia tik jus, bet saugokitės pažeisti kitų asmenų interesus ar orumą.

Mergelė

Jei gyvenimas pakišo jums rūgščią citriną, ar būtina kankintis valgant ją vieną? Pasidarykite skanaus gėrimo, ir tegul pavydi jums ne tokie sumanūs saldžių ir lipnių vaisių savininkai.

Svarstyklės

Kai kuriais žmonėmis pasitikėti šiandien bus labai sunku ar neapdairu. Jei vidinis balsas reikalauja likti budriam, verčiau jo paklausykite. Atsitraukimas į gynybos pozicijas – protingas ir optimalus sprendimas.

Skorpionas

Esate linkęs neišsprendžiama laikyti problemą, kuri visai nėra tokia. Nenuodykite sau gyvenimo tuščiais nuogąstavimais, o tai likimas dar sugalvos pakišti jums realią priežastį sielotis ir nervintis.

Šaulys

Šiandien galite suvokti ne taip seniai padaręs klaidą ar pražiopsojęs kažkokį itin svarbų dalyką. Būtų gerai išmokti situaciją analizuoti ne tada, kai jau šaukštai popiet.

Ožiaragis

Neskubėkite garsiai girtis savo pasiekimais. Galite pakliūti į kvailą ar nepatogią padėtį. Vakare daugiau dėmesio skirkite namiškiams, antraip galimas konfliktas. Moterims – gera diena atnaujinti garderobą.

Vandenis

Tai, kas reikalauja disciplinos ir paklusnumo, šiandien jums neįveikiama. Verčiau nė nesistenkite slopinti savo emocingumo ir impulsyvumo – tik išsekinsite save. Ieškokite veiklos, kuriai tiksite toks, koks esate.

Žuvys

Būsite nusiteikęs racionaliai ir praktiškai. Gera diena užsiimti asmeniniais reikalais, buities tvarkymu. Gali kamuoti alkis ar šaltis.