Skaudus mažeikiškių pralaimėjimas „Vėtrai"

Birželio 5 dienos pavakarę mažeikiškiai namuose priėmė praėjusių metų A lygos vicečempionus ir  šių metų LFF taurės finalininkus, Vilniaus FK „Vėtra” ekipą. Rungtynėms teisėjavo teisėjas: V.Vasiliauskas (Telšiai), kurias stebėjo 1500 žiūrovų.

Rungtynes jau nuo pirmų minučių pradėjo kontroliuoti labiau patyrę svečiai iš Vilniaus. Nors pirmą progą pasižymėti turėjo mūsų komanda. 3-ą minutę, baudos aikštelės prieigose prasižengus „Vėtros” futbolininkui, tačiau mūsų baudos smūgis iš 24 metrų – netikslus.

Po šio smūgio, „Vėtra” perima kamuolio kontrole ir daug dažniau atakuoja mūsų vartus ir tik Pauliaus Kaktavičiaus dėka, rezultatas švieslentėje vis dar – 0:0. Tiesa, neilgam, jau 23-ą minutę svečių legionierius Vladimir Gogberašvili, suklaidina mūsų gynėjus ir siunčia kamuolį į „Mažeikių”  vartus – 0:1. 30-ą ir 34-ą minutę, „Mažeikių” futbolininkai nerealizuoja dviejų baudos smūgių.

37-ą minutę, pavojinga mažeikiečių ataka ir vėl baigiasi nesėkmingai, kamuolys skrieja šalia virpsto. Nuo 40-tos minutės prasidėjo „Mažeikių” vartų apgultis. 40-ą minutę „Vėtra” nerealizuoja baudos smūgio. 42-ą minutę įspūdingas Rimkevičiaus („Vėtra”) smūgis per save skriejantis virš virpsto.

43-ą minutę po dar vienos „Vėtros” komandos atakos, vartininkas Paulius Kaktavičius kamuolį siunčia į kampinį. Rezultatas iki pirmo kėlinio pabaigos nesikeičia – 0:1, svečių naudai.

Antro kėlinio pradžia „Mažeikių” komandai prasideda nesėkmingai, jau 49-ą minutę įvartį pelnė jaunasis „Vėtros” saugas Tadas Eliošius. 53-ą minutę keitimas mūsų komandoje, vietoje Tomo Kizevičiaus, aikštėje pasirodo Augustinas Montvydas. Po keitimo neprabėgus nė minutei, Artūras Rimkevičius („Vėtra”), siunčia kamuolį Pauliaus Kaktavičiaus vartus, rezultatas – 0:3.

Esant tokiai situacijai, 55-ą minutę keičiamas Linas Petkevičiaus, vietoj jo į aikštę išbėga Nerijus Dargevičius. 58 minutę dar vienas baudos smūgis į „Vėtros” vartus. Gražų mūsų komandos legionieriaus iš Latvijos, Romano Gladilinio smūgi, „Vėtros” vartininkas tik per plauką sugeba pasiųsti į kampinį.

62-ą minutę „Vėtros” ekipoje keitimas: P.Krasnovskį pakeičia A.Žulpa, o 71-ą minutę keitimas jau ir mūsų komandoje. Vietoj Mindaugo Grigučio į aikštę išbėga D. Piliukaitis. 75-ą minutę, Antanas Tautvydas baudos aikštelėje išmaudo „Vėtros” gynėjus ir iš arti siunčia kamuolį į vartus ( 4-ą kartą šiame sezone ), stadionas tarsi atgyja.

Tiesa paskutinį tašką šiose rungtynėse dedą jau vieną įvartį pelnęs, T. Eliošius, 87-ą minutę pasiuntęs įvartį į „Mažeikių” vartus. Po šio įvarčio, abiejų komandų žaidimas aprimsta ir iki rungtynių pabaigos pavojingų progų nebesukurta. 88-ą ir 89-ą minutę, „Vėtros” komanda atlieka du keitimus.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnęs V. Gogberašvili keičiamas G.Kulbiu, o vietoj trečiąjį rungtynių įvartį pelniusio A. Rimkevičiaus aikštėje pasirodo J. Moroz.  Paskutinis rungtynių įvykis – per 2-ąją pridėtinio laiko minutę skirta geltona kortelė „Mažeikių” saugui Mariui Birkšiui.

Galutinis rungtynių rezultatas – 1:4 (0:1)

Mažeikių komandos sąskaitoje vis dar 4 taškai ir komanda lieka 10-je vietoje. Artimiausios rungtynės – su A lygos čempionais, bei LFF taurės laimėtojais Panevėžio  „Ekrano” ekipa, birželio 12 dieną, Panevėžyje.

Artimiausios rungtynės Mažeikiuose, su įveikiamu varžovu – FC „Klaipėdos” ekipa, birželio 23-ą dieną.

ŠALTINIS: Fkmazeikiai.lt