Ką daryti, kad lūpos atrodytų putnios be silikono?

 Kiekvienos geidžiamos moters išskirtinis akcentas – putnios lūpos. Kokių tik gudrybių nesiima moterys, kad jų lūpos atrodytų putnios, drėgnos ir rausvos. Aišku, lengviausia būtų įvesti silikono, tačiau statistikos duomenimis, tokios operacijos rezultatais lieka patenkintos tik dvi moterys iš dešimties. Kadangi įvestas preparatas gali pakeisti lūpų formas, o moteris  – prarasti individualumą. Daug patikimiau ir saugiau „papūsti“ lūpas, atliekant specialius pratimus.

Šiuos pratimus reikėtų atlikti reguliariai. Pirmą mėnesį – du kartus per dieną, o paskui, norint nuolat palaikyti formą, – 2-3 kartus per savaitę. Taip pat norint pasiekti didesnio efekto, prieš darydamos pratimus, nusiprauskite veidą, o paskui energingai apšlakstykite burną pakaitomis šiltu ir šaltu vandeniu. Visus pratimus reikėtų kartoti dešimt kartų, o paskui šį skaičių padidinkite iki 21.

 

1. Pratimas „Žuvytė po vandeniu“

Stipriai ištempkite lūpas į priekį, šiek tiek praverkite burną (kaip žuvelės kvėpuodamos), o paskui stipriaii suspaudusios lūpas pasistenkite atpalaiduoti veido raumenis.

 

2. Pratimas „Žiaumojantis kupranugaris“

Nepraverdamos burnos judinkite apatinį žandikaulį ir lūpas pakaitomis į kairę ir į dešinę.

 

3. Pratimas „Varlė gaudo vabalą“

Vos vos praverkite burną, kuo daugiau iškiškite liežuvį ir suskaičiuokite iki trijų. Paskui įkiškite liežuvį, užverkite burną ir skaičiuodamos iki dviejų atpalaiduokite veido raumenis. Šį pratimą pasistenkite daryti greitu tempu.

 

4. Pratimas „Pučiame balioną“

Ištempkite lūpas į priekį ir staigiai iškvėpkite orą, tarsi pūsdamos balioną. Paskui skaičiuodamos iki trijų atpalaiduokite lūpas.

 

5. Pratimas „Delfinas purškia fontanu“

Giliai įkvėpkite ir išpūskite skruostus. Paskui lėtai ir pamažu iškvėpkite orą per vamzdeliu sudėtas lūpas. Paskui pakartokite pratimą trimis-keturiais staigiais „smūgiais“.

 

6. Pratimas „Vilkas kaukia prieš mėnulį“

Iš lėto ištarkite garsą „А-I-О-U“, giliai įkvėpkite, išpūskite skruostus ir iškvėpkite per pusiau suspaustas lūpas taip, kad jos vibruotų. Teisingai atliekant šį pratimą turėtų girdėtis žemas švilpesys.

 

7. Pratimas „Holivudiška šypsena“

Įkvėpkite pilna burna ir su jėga iškvėpkite per vamzdeliu sudėtas lūpas skaičiuodamos iki šešių. Paskui porai sekundžių atpalaiduokite raumenis, prasižiokite ir kiek galima plačiau ištempkite lūpas į šypseną, kilstelėdamos jas kiek virš dantų.

 

8. Pratimas „Švilpaukite“

Švilpaukite mėgstamas melodijas 2-5 minutes.