Pažink jį iš skambučio!

Suskambo jo mobilusis telefonas. Ką išgirdai? Mocarto „Turkų maršą“ ar eilinį „Olialia pupyčių“ šlageriuką? Sužinok, kas per paukštis tavo draugužis iš vieno skambučio!

Telefonas skamba: gangsta repas. Jis – gatvės banditėlis? Nebūtinai. Ir vis dėlto tokia muzika nori nenori formuoja atitinkamą įvaizdį. Ar jo žodžiai nuolat papildomi riebiais keiksmais? Ar jis puošiasi neskoninga auksine grandine? Ar kuri nors jo kūno vieta paženklinta kalėjimo stiliaus tatuiruotės? Jei taip – vertėtų geriau pagalvoti, ar tikrai tau pakeliui su tokiu kriminaliniu berniuku.

 

O jei jo išvaizda ir elgesys nė iš tolo neprimena nieko panašaus – veikiausiai sutikai vaikiną, kuris iš esmės yra tikras gerietis, bet palengva stengiasi iš šio įvaizdžio išsivaduoti.

 

Telefonas skamba: klasika. Mocartas, Bethovenas, Vivaldis jau senokai atgimė kaip klasikos popsas, jų kūrinių atkarpos pateikiamos kaip galimi skambučio variantai jau įsigijus telefoną, tad yra tikimybės, jog tavo brangusis tiesiog ilgai negalvodamas pasirinko ką nors, kas jo ausiai maloniai skamba. Tačiau jei telefonas groja ką nors įmantresnio – galima spėti, kad susidūrei su tikrų tikriausiu snobu, trokštančiu visiems parodyti, koks subtilus jo skonis.

 

Telefonas skamba: muzika iš animacinių filmukų. Šiam vyrui labiau nei kitiems reikia švelnumo ir globos. Gali būti, kad vaikystėje jis jautėsi atstumtas, nemylimas, tad dabar siekia kaip nors kompensuoti šį stygių su kaupu, netgi kai kuriais savo įpročiais ir pomėgiais grįždamas keliais dešimtmečiais atgalios.

 

Telefonas skamba: skambutis. Galbūt jis primena šaižų seno gero laidinio telefono skambėjimą, galbūt – ufonautų laivo signalus (bent jau tokius, kaip tu įsivaizduoji), bet vis dėlto tai – ne melodija, o tiesiog skambutis. Sveikiname. Radai tvirtą, patikimą, „neišsidirbinėjantį“ stipriosios lyties atstovą, kuriam telefonas ir yra tik telefonas, o ne būdas nusiraminti ar pasipuikuoti.

 

Telefonas skamba: rokas. Greta tavęs – maištininkas. Iš prigimties. Kokia jo svajonių mergina? Ta, kuri mielai iškeis prabangų restoraną į laisvamanišką pub‘ą, kur groja barzdotas gitaristas. Vargu ar pasiseks jį ištempti į Turkijos viešbutį su „viskas įskaičiuota“ malonumais. Užtai į Kubą, Kosovą ar netgi Afganistaną – kad ir šiandien pat!

 

Telefonas skamba: „Olialia pupytės“, „Yva“ ar kas nors iš to stiliaus. Įsivaizduok: kaskart išgirdus skambutį jo akyse randasi vulgarokos blondinės didelėmis krūtimis įvaizdis. Nes juk ne dėl muzikos pasirinko tokį skambučio tipą! Veikiausiai prieš tave – tikras, nerafinuotas lovelasas, ne žaviai merkiantis akį visoms dailesnėms nepažįstamosioms, o atvirai spoksantis į jų iškirptes ir užpakaliukus taip, kad net žandikaulis atvimpa.

 

Šaltinis: eli.lt

 

{parasas}