Manikas: esu ne gėjus, o mėgėjas

Vienu didžiausiu Lietuvos skandalistu laikomas atlikėjas Aidas Manikas ir vėl intriguoja savo gerbėjus. Šį kartą jis ilgai sprendė dilemą, su kuo tęsti tolimesnį savo gyvenimą – vyru ar moterimi. Nors dainininkas prisipažino, kad prieš mėnesį buvo didelėje nežinioje, atrodo, kad jis apsisprendė.
 
Jei ir toliau viskas sėkmingai klostysis, rudenį Aidą išvysti turėtume su moterimi: „Neneigiu, kad sulaukiu ne tik moterų, bet ir vyrų dėmesio, tad dėl to buvo sunku nuspręsti ir padaryti teisingą sprendimą. Nemeluoju, kad į mane įsimylėjęs vienas palangiškis, bet tikriausiai jį teks nuvilti ir pasirinkti moterį.“

Atlikėjas prisipažino, kad turi ilgametę lenkų kilmės draugę, su kuria kartu vyksta darbuotis į Jungtinę karalystę. Dainininkas tikino, kad šiuo metu vis dar tebesitęsiantys teismai su atlikėju Eugenijumi Ostapenka jį labai skaudina, nes laikė jį geru draugu, kolega bei pažįstamu, tad tikrai per skandalą nesiekė šlovės.

Šiuo metu iškilęs skandalas Aidui atrodo juokingas ir jis jau ne kartą Eugenijui sakė, kad nutrauktų pradėtas nesąmones.

„Skandalo istorija – įdomi. Pamenu, kai po koncerto aš, Erika iš Eugenijus linksmai važiavome automobiliu ir Erika pradėjo glostyti man kelius. Nespėjau susigaudyti, kaip Eugenijus pradėjo ant jos rėkti ir netgi grasino išsodinti ją vidury autostrados. Vėliau jie pradėjo ginčytis, kuris iš jų yra didesnė žvaigždė. Nemanau išvis, kad jiems dėl ko nors reikėjo ginčytis. Galbūt kažkuris užsipavydėjo, bet jau reikėtų jų pačių klausti“, – pasakojo Aidas.