Pavasariui artėjant atnaujinkime ir savo kompiuterius

„Microsoft“ sukūrė naują populiariausios pasaulyje naršyklės – „Internet Explorer“ versiją, kurią galima parsisiųsti nuo šio ketvirtadienio. Gamintojai teigia, kad naujoji naršyklė – „Internet Explorer 8“ yra greitesnė, patogesnė ir saugesnė už ankstesnes.

Tarp IE8 naujovių – spaudžiant pelės dešiniu klavišu ant tinklalapyje pateikto adreso galima jį pažiūrėti žemėlapyje. Panašiai galima įkelti informaciją į tinklaraštį ar kitą svetainę. Kaip ir „Firefox“ naršyklėje, „Internet Explorer 8“ adreso laukelyje bus galima įvesti žodį ir naršyklė pateiks sąrašą aplankytų adresų, susijusių su šiuo žodžiu (t.y. jeigu tas žodis yra puslapio pavadinime, adrese).

 

Internetinių svetainių kūrėjams daugiausia problemų sudaro sena, bet labai paplitusi  Internet Explorer 6 versija. Ji visiškai nestandartiškai atvaizduoja svetaines, iškraipo jų vaizdą ir kelia įvairių suderinamumo problemų tiek kūrėjams, tiek lankytojams. Visame pasaulyje paplito akcija, kurios metu tinklapių savininkai įdiegia  specialų kodą į savo svetainės, kuris visiems lankytojams, dar tebenaudojantiems senąją IE6 versiją, rodo lentelę, raginančią pasikeisti savo naršyklę į modernesnę. 

 

Galime tik pasidžiaugti, kad mažeikiškiai ……..

pažangūs ir naudoja tikrai neprastas naršykles. Beveik 34 % mūsų lankytojų naudoja IE7, 29 % naudoja Mozilla Firefox naršyklę. Tik 28 % naudoja pasenusią – daugiau nei 5 metų senumo Internet Explorer 6.

 

Norėdami neatsilikti nuo užsienio kolegų ir paraginti naudotis pažangesnėmis technologijomis infomažeikiai.lt (taip pat neslėpsime, norėdami palengvinti ir savo, kaip portalo administratorių darbą) tokią paraginančią funkciją nutarėme įdiegti ir infomažeikiai.lt portale.

Primename, kad ją mato tik naudojantys Internet Explorer 6 naršyklę.

 

Ta proga, kad išleista nauja IE8 naršyklė, kviečiame visus atsinaujinti savo naršykles. Naudodami naujausias naršykles galėsime naudotis visomis tinklapių funkcijomis, naršyme daug greičiau, ir kas svarbiausia saugiau.

 

O pasirinkti tikrai yra iš ko. Rekomenduojame:

Firefox
Opera
Internet Explorer 8