I lygoje – "Mažeikių" ir "Šilutės" lygiosios

Futbolas.lt

 

Lietuvos futbolo federacijos I lygoje sekmadienį trejomis rungtynėmis baigėsi trečiasis pirmenybių ratas. Įvarčių lietumi ir itin dramatiška kova pasižymėjęs 21-asis turas nepakeitė komandų išsidėstymo turnyrinėje lentelėje, tačiau vienoms ekipoms padėtį pablogino, kitoms – pagerino. Pagrindinėje turo dvikovoje Mažekiuose pastaruoju metu puikią formą demonstravę šeimininkai sužaidė lygiosiomis 1-1 su pirmenybių lydere „Šilute”. Pastarąją ekipą į priekį 13 minutę išvedė Robertas Šmitas.

 

Tačiau daugiau nei tūkstančio žiūrovų džiaugsmui Antanas Bulošas iki pertraukos rezultatą išlygino. Antrajame kėlinyje komandos pasižymėti nesugebėjo ir turėjo tenkintis lygiosiomis.

 

„Mažeikių” ekipos vyriausiasis treneris Nerijus Gudaitis po lygiųjų su I lygos lydere „Šilute” džiaugėsi dienos rezultatu ir komandos pasiekimais čempionato trečiajame rate.

 

„Rezultatas puikus. Vargu, ar galėjome sužaisti geriau – parodėme viską ką galėjome. Reikėtų džiaugtis, kad pirmajame kėlinyje „Šilutė” neišnaudojo kelių gerų progų. Prisipažinsiu, kad mes šiandien žaidėme tokį žaidimą, kokį mums leido žaisti „Šilutė”. Įtaką padarė ir klampi aikštė. Prieš rungtynes gerai palijo ir kalbant futbolo terminais aikštė buvo „sunki”, – kalbėjo N.Gudaitis.

 

Jis pasidžiaugė, jog nepaisant prastoko sekmadienio oro komandą palaikė apie tūkstantis žiūrovų.

 

„Galvojau, kad žiūrovų bus mažiau –  diena juk buvo lietinga. Bet vos tik pasirodė saulutė žmonės vis rinkosi, ir rinkosi. Manau mūsų šio sezono žiūrovų vidurkis buvo viršytas. Tai, kad Mažeikiuose renkasi žiūrovai, parodo, jog futbolas čia įgauna pagreitį. Jei žmonės renkasi, reiškia mes žaidžiame gerai”, – kalbėjo treneris.

 

N.Gudaičio teigimu, komandos žaidimas ir užimama vieta džiugina, tačiau atsipalaiduoti negalima: „Esame dėkingoje situacijoje. Užimame trečią vietą ir manau, kad kaip komanda žengėme žingsnį į priekį. Džiaugiuosi, kad nors ir esame naujokai, bet jau įpratome prie I lygos salygų, varžovų, kovos.  Kita vertus, prieš akis laukia labai sunkus ketvirtas ratas.  Vos rungtynes atsipalaidavęs pajusi kvėpavimą į nugarą. Bet kol kas man yra džiugu dėl mūsų žaidimo.”