„Nokia“ išleis vandeniui ir dulkėms atsparų telefoną

Balsas.lt

 

Bendrovė „Nokia“ pranešė pateiksianti rinkai naują mobilųjį telefoną „Nokia 3720 classic“. Šią vasarą pasirodysiančio modelio korpusui naudojamos konstrukcinės medžiagos, kurios apsaugos viduje esančią elektroniką nuo vandens, dulkių ir sutrenkimų, sakoma bendrovės pranešime. 

 

 

„Nokia 3720 classic“ yra sukurtas vartotojams, kuriems reikia tvirto telefono, tinkančio esktremalioms aplinkos sąlygoms, nesvarbu, ar tai būtų paplūdimys, ar dulkina statybų aikštelė. Naujasis klasikinis modelis yra atsparus aptaškymams vandeniu ar stipresniam trinktelėjimui“, – sakė Markku Suomi, viceprezidentas „Nokia Connect“ prietaisams. „Būdamas ištvermingu iš išorės, „Nokia 3720 classic“ yra atitinkamai funkcionalus „viduje“. 

 

Hermetiškame „Nokia 3720 classic“ telefone naudojamos izoliacinės medžiagos, apsaugančios įrenginį nuo skysčių patekimo į vidų.  Telefono nugarėlės dangtelis ne tik uždengiamas, bet ir papildomai pritvirtinamas prie korpuso sraigteliu, kad elektronika būtų saugi drėgnoje, dulkėtoje ar purvinoje aplinkoje. Apsauginės įrenginio savybės yra patvirtintos atsparumo vandeniui sertifikatu IP-54.

 

Naujasis modelis turi galingą bateriją, kuri budėjimo rėžime veikia 18 dienų, telefone taip pat įmontuotas LED žibintuvėlis. Perkantys „Nokia 3720 classic” modelį, kartu komplektuojamoje 1 GB talpos „microSD“ atminties kortelėje ras „Žemėlapių“ programą, kuria patogu naudotis dideliame ir ryškiame 2,2 colių  skersmens ekrane.

 

Lietuvoje „Nokia 3720 classic” pasirodys rugpjūčio mėnesį ir kainuos apie 430 Lt. (be subsidijų ir mokesčių), teigiama pranešime.