Naujoji TEO paslauga "Greitasis skambutis" leis skambinti greičiau ir patogiau

 

Didžiausia Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja TEO LT, AB sukūrė naują paslaugą „Greitasis skambutis”, leisiančią greitai ir patogiai skambinti naudojantis kompiuterio programoje, adresų knygelėje, elektroniniame laiške, interneto puslapyje ar klientų duomenų bazėje esančiais kontaktiniais duomenimis.


Nemokamai teikiama paslauga verslo įmonėms ir kitoms organizacijoms leis didinti savo darbo efektyvumą bei gerinti aptarnavimo kokybę.

TEO Verslo klientų rinkodaros departamento direktorės Nerilės Mažeikienės teigimu, naudojantis „Greituoju skambučiu” klientams nereiks atsiminti telefono numerių ir rinkti jų ranka – visa tai darys klientų kompiuteriuose įdiegta speciali programa.

Naujovę užsisakiusiems klientams užteks pelės klavišu spustelėti kompiuterio ekrane esantį numerį, pakelti ragelį ir sulaukti kol atsilieps adresatas.

„Greitasis skambutis” ypač pravers daug ir dažnai klientams skambinantiems įmonių atstovams. Tai daryti bus galima žymiai greičiau, taip pat neliks galimybės suklysti renkant telefono numerį.

Naująją paslaugą TEO klientai gali užsisakyti savitarnos svetainėje www.manoteo.lt ar www.teoverslas.lt/greitasis. Daugiau sužinoti apie ją galima telefonu 1816.

 

 

www.infomazeikiai.lt