Keliaujanti vaikiškų knygų mugė Mažeikiuose

 

„Keliaujanti vaikiškų knygų mugė“, pradėjusi savo kelionę po Lietuvą balandžio mėn 2 d., šią savaitę aplankys dar 4 miestus Žemaitijoje. UAB „Mūsų knyga“ organizuojamų mugių miestų viešosiose bibliotekose tikslas yra suteikti skaitytojams galimybę įsigyti pigesnių knygų bei pabendrauti su savo mėgstamais rašytojais, supažindinti vaikus su knygučių autoriais.


„Keliaujanti vaikiškų knygų mugė“ jau pabuvojo 6 miestuose, renginiuose apsilankė apie 1000 vaikų iš 9 mokyklų. Susitikimuose su skaitytojais dalyvavo autoriai Ona Jautakė, Romas Sadauskas, Ula Šimulynaite, Vytautas V. Landsbergis, Dalia Milukaitė-Buragienė, Rūta Lukšienė. Renginukuose su vaikučiais bendravo aktoriai Marcelė Zikaraitė, Mindaugas Ancevičius, Aistė Lasytė.

 

Anot  Plungės miesto bibliotekos vedėjos Dalios Jankauskienės „Susitikimas su rašytoja Ona Jautakiene buvo tikrai labai šiltas ir malonus renginys, padovanojęs visiems daug puikių akimirkų, ir suteikęs vaikams galimybę artimiau pažinti rašytoją, jos kūrybą, paklausyti ir kartu su puikiu būsimuoju aktoriumi Mindaugu padainuoti dainų.“

Mugių metu miestų gyventojai gali įsigyti populiarių ir naujų vaikiškų knygučių iš beveik 1500 pavadinimų asortimento.

Renginių ciklas vyks iki birželio pabaigos ir aplankys daugiau nei 20 įvairių Lietuvos miestų ir miestelių, supažindindamas jaunuosius skaitytojus, jų mokytojus ir tėvelius su Ula Šimulynaite, Romu Sadausku, Vytautu V. Landsbergiu, Ona Jautake, Juozu Nekrošiumi, Rūta Lukšiene, Dalia Milukaite-Buragiene ir daugeliu kitų rašytojų.

 

Šios savaitės renginiai:

Gegužės 5 d. Mažeikiuose,

Gegužės 6 d. Gargžduose,

Gegužės 7 d. Skuode,

Gegužės 8 d. Kupiškyje.

 

 

 

www.infomazeikiai.lt informacija.