"Pegasas" jau greitai atvers savo duris Mažeikiuose

Spalio mėn. pabaigoje, Mažeikiuose Žemaitijos g. 20 (šalia p.c. Maxima) bus atidarytas naujas naktinis klubas – baras „Pegasas“. Šiauliuose baras tuo pačiu pavadinimu, sėkmingai dirba jau penkerius metus, o dabar nusprendė savo veiklą išplėsti ir Mažeikiuose. Mažeikiškiai su nekantrumu laukia naujo baro atidarymo.

Norėdami patenkinti savo lankytojų smalsumą ir mes nusprendėme apsilankyti bare „Pegasas“ ir pakalbinti jo direktorę Nijolę.

 


„Pegasas“ – tai polėkis, jaunystė, aistra – sako baro direktorė. „Pegasas“ erdvus, šiuolaikiškai įrengtas naktinis klubas arba trumpiau – tiesiog baras. Pirmame aukšte įrengta pagrindinė salė, kuri talpina virš 100 lankytojų vienu metu. Dieną čia galėsime ramiai ir skaniai papietauti, o vakare mažeikiškiai ir miesto svečiai bus kviečiami į naktinę programą, kuri prasidės nuo 21 val. ir tęsis iki paryčių. Beje, iš karto įspėjame, kad po 21 val. į naktinį klubą nebus įleidžiami jaunesni nei 21-rių metų asmenys, taip pat asmenys, neatitinkantys baro keliamų reikalavimų. Tai bus viena iš nedaugelio vietų Mažeikiuose, kur žmonės su negalia galės laisvai įvažiuoti ir mėgautis malonia „Pegaso“ atmosfera. Jų patogumui įrengtas reikalingas užvažiavimas, taip pat neįgaliųjų WC.

Apatiniame aukšte įrengta turkiška garinė pirtis, baseinas. Šalia yra salė, kuri bus skirta ne tik šeimyninėms šventėms, bet ir kitiems susitikimams.
„Pegasas“ žada pasiūlyti platų gėrimų ir europietiškų patiekalų pasirinkimą.
Tikimasi, kad baras „Pegasas“ tikrai pagyvins Mažeikių naktinį gyvenimą.