2009 m. gegužės 4 d. Pirmadienis

124 metų diena, 19 metų savaitė.

Saulė teka 05:34, leidžiasi 20:59. Dienos ilgumas 15:25. Priešpilnis. Oro temperatūra dieną nuo +21 iki +23, giedra, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +10 iki +12, giedra, be kritulių. Vėjas vakarų, 1-3 m/s.

Dienos patarimas – Joks autoritetas neturi viešpatauti protui, priešingai, protas turi viešpatauti autoritetui ir jį valdyti. (P. Ramas)

Dienos prietaras – Negalima svečiuose plauti indų arba leisti svečiams plauti, nes išplaus laimę iš namų.

Sveikiname – Monikas, Florijonas, Mintautes, Dargailas.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.42 3,56 3,04 1,58

Lukoil (Montuotojų g. 2)

3,26 2.92

1,54

 

Dienos vaizdelis.

Avinas
(03.21 – 04.20)
Šiandien pasikliaukite tik savimi, daug nesitikėkite nei iš artimųjų, nei iš draugų ar kolegų – vargu ar šiandien kas nors stengsis jus suprasti. Saugokite sveikatą, atidžiau elkitės su pinigais.

Jautis
(04.21 – 05.21)
Nederėtų kurti grandiozinių finansinių planų, taip pat skolinti pinigų. Į jus taip pat gali kreiptis pagalbos, visgi derėtų apsvarstyti, ar galite padaryti, ko jūsų prašo, mat galite sau daugiau pakenkti. Vadovaukitės savo intuicija.

Dvyniai
(05.22 – 06.21)
Geriausias kelias į jūsų širdį – per jūsų protą, tai pagaliau supras ir jūsų gyvenime atsiradęs asmuo. Būkite atviras pokalbiams, atsakykite į visus rūpimus klausimus. Žmogus nori sužinoti daugiau siekdamas geriau jus pažinti.

Vėžys
(06.22 – 07.22)
Šiandien galite patirti rūpesčių dėl besiartinančių kelionių, užsieniečių. Susitikimams, pokalbiams nėra geras metas. Laikas nėra tinkamas atsakingiems finansiniams sprendimams, net jei iš pirmo žvilgsnio viskas atrodys nepriekaištingai

Liūtas
(07.23 – 08.23)
Žmonės aplink jus gali elgtis neprognozuojamai, tam pasiduosite ir jūs. Geriausia taktika šiandien – pasiduoti tėkmei ir įvykiams leisti vykti netrukdant. Nemalonu gali būti susidurti su senu neištikimybės faktu.

Mergelė
(08.24 – 09.23)
Jūsų širdis bus kupina įvairiausių emocijų, kurios gali varyti iš proto. Tai susiję su kažkokiu neišspręstu klausimu. Dėkite visas pastangas ir pradėkite mąstyti galva, o ne širdimi. Pasistenkite sudėlioti emocijas į lentynėles – palengvės. Pasistenkite apie nieką blogai negalvoti, su niekuo nesipykti.

Svarstyklės
(09.24 – 10.23)
Šiandien jus bus apėmusi filosofinė nuotaika, o tai reiškia, kad galite lengvai susipainioti savo mintyse. Todėl geriausia būtų negalvoti apie sudėtingus dalykus. Imkitės praktinių darbų namuose ar darbe.

Skorpionas
(10.24 – 11.22)
Pastaruoju metu jus blaško mintys apie artėjančią kelionę ar atostogas, taip yra todėl, kad nesate visko konkrečiai numatęs. Šiandien skirkite šiek tiek laiko atostogų ar kelionės detalėms. Tuomet paprasčiau bus susikaupti darbe ties turimais darbais.

Šaulys
(11.23 – 12.21)
Kartais gyvenimas neteisingas, tačiau tai neturėtų jūsų stabdyti ir trukdyti elgtis teisingai. Nieko blogo būti idealistu, tai gali netgi pagelbėti tam tikroje situacijoje. Patartina vengti santykių aiškinimosi šeimoje – pernelyg jautriai reaguosite į priekaištus. Ši diena gera užsiimti buitimi, šeima, namais.

Ožiaragis
(12.22 – 01.20)
Jei darbe šiandien susidursite su sunkumais, jums vertėtų pagalvoti apie leidimą kitiems priimti sprendimus. Kita vertus, galite su iššūkiais susidoroti ir pats. Tai leis jums pajusti pasitikėjimą savimi bei pelnyti kitų pagarbą.

Vandenis
(01.21 – 02.19)
Labai gerai šią dieną rasti laiko atsipalaiduoti, atgauti jėgas – pasisemkite energijos iš jūsų dvasinio šaltinio, būkite su tais, kurie iš tikrųjų Jums pritaria – tai žmogiškų santykių, grįžimo prie esmių diena

Žuvys
(02.20 – 03.20)
Nors pasirinkti teisingai gyvenime gali būti sudėtinga, tačiau niekas už jus to nepadarys. Todėl sukaupkite visas jėgas ir pasirinkite kelią, kuriuo norite eiti. Jūs esate stipri asmenybė, nežinanti savo galimybių. Tikėkite, kad nors sunkūs laikai dar laukia, tačiau jūs viską sugebėsite įveikti.

 

 

 

www.vytautus.com