Horoskopas antradieniui 03-29

Avinas – Galite šiek tiek nusivilti, jeigu tikitės didelės paramos iš partnerių, rėmėjų. Kaip bebūtų, apsišarvuokite optimistine nuotaika ir gerais tikslais. Neskubėkite griauti to, ką šiuo metu turite, net jei labai norisi keisti gyvenimą iš esmės.

Tauras – Bus dėl ko susirūpinti, jei jūsų veikla susijusi su studijomis, teisėtvarka, užsieniu. Esant galimybei, pabendraukite su įtakingu pažįstamu. Pozityviai nusiteikite ir kurkite ateities planus bei ruoškitės jų praktiniam įgyvendinimui.


Dvyniai –
Nusimato nervinga situacija darbovietėje arba namuose. Tikėtinas reikšmingas pokalbis, verčiantis daryti išvadas, apsispręsti. Kažkokia permaina gali tiesiogiai ar netiesiogiai jus paliesti, sutrikdyti stabilumo pojūtį.

Vėžys – Turėtumėte išplėsti pažinčių ratą. Asmuo, kurio dėmesio visiškai nesitikėjote, gali jus nustebinti, suintriguoti. Kita vertus, įmanomas draugystės išbandymas, kurį išlaikyti bus nelengva.

Liūtas – Šiandien jums svarbesnis bus vidinis, o ne išorinis gyvenimas. Turbūt stengsitės daugiau laiko leisti vienumoje, pamąstyti. Panašu, kad tai išeis į naudą. Galbūt suvoksite, ką turite daryti ir ko jums nereikia, bet yra primetama.

Mergelė – Šiandien įveikite vidinį inertiškumą, nepasitikėjimą ir nesėdėkite sudėjęs rankų, o rimčiau darbuokitės, plušėkite. Pernelyg neimkite į širdį išgirstos kritikos ar replikos. Jei darote, ką galite ir privalote, jūsų sąžinė turėtų būti rami.

Svarstyklės – Galimi rūpesčiai, susiję su šeimos pinigais, nuosavybe. Galbūt kažką svarbaus nutarsite komerciniuose, verslo reikaluose. Panašu, kad atsiras proga užsidirbti papildomą pinigų sumelę, bet ar ją gausite, priklausys ir nuo kitų malonės.

Skorpionas – Jums gali itin prireikti draugų ir pažįstamų paramos, patarimų. Galbūt kažkuo pasitarnaus reklama, žiniasklaida. Tačiau gali būti, kad savo žinias bei kompetenciją jūs vertinate geriau nei aplinkiniai. Toks neatitikimas gali nuliūdinti.

Šaulys – Jei šiandien kažkas pakryps neplanuota linkme, nenuleiskite rankų, o juo labiau – nenusisukite nuo tų, kuriems reikia jūsų dėmesio. Mąstykite pozityviai, vykite šalin negatyvias mintis, nes vidinė būsena stipriai veikia išorinę aplinką, ją kuria.

Ožiaragis – Jums nestigs žavesio ir kūrybingumo. Turėtų sektis plėtoti komercinę ir kūrybinę veiklą. Tikėtina, kad išsivaduosite iš jus sukausčiusių abejonių ir nesunkiai priimsite reikalingus sprendimus. Daugiau priežiūros gali pareikalauti vaikai.

Vandenis – Daug laiko skirsite ūkio ir įvaizdžio reikalams. Gali tekti pasirūpinti ir sava arba artimo žmogaus sveikata. Ne pro šalį būtų pasilaikyti specialios dietos, sveiko gyvenimo taisyklių, o gal ir profilaktiškai pasitikrinti, pradėti procedūrų ciklą.

Žuvys – Šiandien jausitės gerokai priklausomas nuo kitų žmonių užgaidų bei valios. Derėtų labiau pasitikėti savimi ir nepaisyti pašaipų ar kažkieno abejingumo, šaltumo. Tačiau labai svarbu, kad jūsų siekiai sutaptų su realiomis galimybėmis.

 

Šaltinis: vytautus.com