Vaiduoklių medžiotojai nufilmavo kirpykloje apsigyvenusią šmėklą

 Alfa.lt

 

Po daugybės šiurpą keliančių incidentų Anglijoje esančioje kirpykloje savininkas nusprendė iškviesti vaiduoklių medžiotojus, sugebėjusius nufilmuoti vieną iš įstaigos darbuotojams ramybės nedavusių šmėklų, rašo MailOnline. Grožio salono darbininkai ne kartą buvo pastebėję, kad jų darbovietėje vyksta labai keisti dalykai: nuolatos dingstančios žirklės bei šukos, savo nuožiūra atsispausdinantys lapai ir staiga kintanti patalpos temperatūra.


„Kartą mūsų klientas net pamatė du prie židinio stovinčius žmones, kurie dėvėjo senovinius rūbus. Jis visiškai sutriko, kai mes jam paaiškinome, jog ten nieko nėra“, — pasakojo kirpyklos savininkas Harry Brownsas (35). Kaip tik po šio įvykio kirpėjas nusprendė kreiptis į profesionalus. Šie vasario 28 dieną atrado įtikinančių, įrodymų, jog grožio salone iš tiesų vaidenasi.

„Mes jau ilgai jaučiame paslaptingą kažkokios nežemiškos būtybės buvimą, bet išvysti visa tai filmo juostoje — labai keista“, — teigė Brownsas. Filmuotoje medžiagoje aiškiai matyti, kaip iš židinio išnyra keistas šviesos darinys.

Kelly Goddard (31), „Ghost UK“ organizacijos darbuotoja, mano, kad vaidenimasis tikriausiai susijęs su pastato praeitimi. „Pasirodo, kad šis statinys yra buvusi teismo salė, rūsyje kardavo nusikaltėlius. Tai galėtų paaiškinti keistus šviesos rutulius, kuriuos retkarčiais matydavo klientai ir darbuotojai“, — aiškino ji.

Ponas Brownas patenkintas vaiduoklių medžiotojų darbu, tačiau su šmėklomis pyktis neketina. „Dar nenusprendžiau, ar užsakysiu egzorcizmą, bet jei vaiduokliai nepridarys bėdų, tai tegu pasilieka“, — sakė jis.

 

 

Alfa.lt