A.Kubilius dalyvaus gamtos švarinimo akcijoje

 Vtv.lt

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius užsiregistravo dalyvauti gamtos švarinimo akcijoje „Darom 2009“. Ministras Pirmininkas laišku kreipėsi į valstybės institucijas, ragindamas prisidėti prie šios akcijos. „Atšilęs oras ir pavasarėjanti gamta kaip ir kasmet itin akivaizdžiai parodo mūsų ekologinės kultūros lygį ir ragina didesnį dėmesį skirti aplinkos tvarkymui. Vyriausybė palaiko tarptautinės, taip pat ir Lietuvoje vyksiančios talkos „Darom 2009“  iniciatyvą. Ja siekiama ne tik surinkti kuo daugiau šiukšlių, sutvarkyti miškus, parkus, kitas viešąsias erdes, bet ir puoselėti primirštą bendruomeniškumą“, – rašoma laiške.

 

Premjeras ragina Vyriausybės atstovus apskrityse, Apskričių viršininkų administracijas ir kitas institucijas, galinčias prisidėti prie visuotinės švarinimosi akcijos, paremti iniciatyvą ir padėti talkos „Darom 2009“ organizatoriams.

„Visus, neabejingus savo žemei, balandžio 18-ąją kviečiu burtis ir aktyviai prisidėti prie visuotinės talkos rengėjų organizuojamų aplinkos tvarkymo ir švarinimo darbų. Talka – sena lietuvių tradicija, kurią verta gaivinti ir puoselėti. Imkim ir darykim!“, – kviečia Premjeras A. Kubilius.