6 būdai pritraukti pinigus

Kokių tik prietarų nesukurta apie pinigus! Bet ką gali žinoti – galbūt kaip tik taip prišaukta sėkmė padės jums uždirbti ir išlaikyti pirmąjį milijoną?

Kad pinigai pamiltų jūsų namus, atlyginimo dieną nevalia išleisti nė cento, visa gauta suma turėtų „pernakvoti“ jūsų namuose. Taip pat namuose turėkite neliečiamą stambią kupiūrą. Ji turėtų traukti prie savęs panašias.

 

Pinigai iš namų išeis jei namuose švilpsite, brauksite nuo stalo trupinius ranka.

 

Paaukštinimo ar didesnės algos prašykite trečiadienį, dieną. Nesiskolinkite pinigų pirmadienį ir niekam neskolinkite antradienį. O penktadienį nevalia atiduoti skolos.

 

Skolinkitės ir skolinkite tik ryte, nes vakare pasiskolinti pinigai naudos neatneš. Apskritai stenkitės niekada nesiskolinti, bet dažniau skolinti pinigų – taip jūs programuosite pinigus, kad jie pas jus sugrįžtų.

 

Į nesezoninių rūbų, kabančių spintoje, kišenes įdėkite keletą smulkių kupiūrų – tai pritrauks sėkmę. Pinigai nemėgsta suplyšusių kišenių ir ištrūkusių sagų!

 

Niekada nelaikykite tuščios piniginės, tegul joje bus bent viena moneta. Visos kupiūros turėtų būti „veidu“ atsuktos į šeimininką.

 

Piniginėje turėkite „laimingąją monetą“ – tokia gali tapti moneta iš pirmo atlyginimo, moneta, gauta iš gero žmogaus, likusi po gero sandėrio ir kt. Jos negalima išleisti, nešiokitės kaip turtus pritraukiantį talismaną.

 

Pinigai, kuriuos gavote netikėtai – išlošėte, laimėjote loterijoje, jums padovanojo ar tiesiog radote, – laimės neatneš. Todėl juos rekomenduojama arba kuo greičiau išleisti, arba paaukoti.

 

{balsas2}