2009 m. balandžio 1 d.

91 metų diena, 14 metų savaitė.

Saulė teka 06:51, leidžiasi 19:56. Dienos ilgumas 13:05. Mėnulio fazė – jaunatis. Oro temperatūra dieną nuo +7 iki +9, giedra, be kritulių. Vėjas šiaurės, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +7 iki +9, giedra, be kritulių. Vėjas šiaurės, 3-5 m/s.  

Dienos patarimas – Tam, kad uždegtum savo žibintą, nebūtina užpūsti kaimyno šviestuvą. (B. M. Baruchas)

Dienos prietaras – Jei alkūnė niežti, vadinasi, teks svečiuose miegoti (nakvoti).

Sveikiname – Rimgaudus, Dainoras, Teodorus.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.24 3,38 2.87 1,57
Lukoil (Montuotojų g. 2) 3,20 2.83

1,55

 

Dienos vaizdelis.

 

 

Avinas

Jei esate suplanavęs rimtą pokalbį, derybas, diskusiją – pasistenkite kad jie įvyktų pirmojoje dienos pusėje. Popiet greičiausiai apims nuovargis, irzlumas, tad būsite prastas pašnekovas.

Tauras

Greičiausiai jūsų balsas šiandien neis į dangų. Gerai pasvarstykite, ar verta plėšytis, jei įmanoma dirbkite mažiau svarbius darbus. Vargu ar kas šiandien paisys jūsų interesų.

Dvyniai

Šiandien sunkiai seksis susikaupti – mintimis vis grįšite į savaitgalį. Kantrybės, nieko nedarykite, neskambinkite pirmas ar pirma naujajai pažįstamai ar naujajam pažįstamam. Diena nepalanki naujiems darbams ar santykiams pradėti.

Vėžys

Siekdamas savo tikslų apsidairykite, ar niekam neminate ant nuospaudos. Neskubėkite, nesikarščiuokite. Pasirinkimo teisę šiandien turėsite, tik bėgdami nuo vilko neužšokite ant meškos.

Liūtas

Pasistenkite nesikišti į reikalus, apie kuriuos neturite supratimo. Verčiau įsiklausykite į aplinkinių patarimus. Puikią idėją ateičiai gali mestelti žmogus, iš kurio nieko panašaus nesitikite.

Mergelė

Verčiau budriai stebėkite kiekvieną atrodantį įtartinai, nesileiskite į kalbas su nepažįstamais žmonėmis, nepirkite stambių daiktų, baldų ar buities technikos. Saugokite sveikatą, ypač periodiškai kenčiantys nuo migrenos. Grįžę pagulėkite karštoj vonioj ir anksti atsigulkite.

Svarstyklės

Kažkas, švelniai tariant, nelinki jums gero. Nebijokite būti pavadintas paranojiku, atsargus nukenčia mažiau. Neskolinkite pinigų, jei nesate šimtu procentu tikras, kad juos jums gražins.

Skorpionas

Šiandien nesileiskite išmušamas iš vėžių, pasitelkite šaltą blaivų protą, neduokite valios emocijoms. Pasistenkite neįsižeisti. Jei pajutote, kad kyla pyktis, išeikite pasivaikščioti vienas. Kartais gera ir naudinga pabūti su savim.

Šaulys

Besiblaškantis ir nerandantis savo kelio žmogus netyčia gali sugadinti dieną ir jums. Kad taip nenutiktų, rūpinkitės tik savo reikalais, laikykite liežuvį už dantų ir venkite patarinėti.

Ožiaragis

Pasistenkite nepasiduoti jausmams. Jūsų emocijos gali nustelbti jūsų kalbos turinį. Antroje dienos pusėje techninės komunikacijos priemonės (elektroninis paštas, telefonas ir kt.) gali pridaryti papildomų rūpesčių.

Vandenis

Jei ko nors nesupratote, nesivaržykite iškart paprašyti išsamesnio paaiškinimo. Kita vertus, neskubinkite įvykių. Greičiausiai bus sunku racionaliai mąstyti, tačiau širdies klausyti nepatartina.

Žuvys

Nesiliausite stebėjęsis, kaip galite nesusišnekėti su emociškai labai jums artimu žmogumi. Abu esate suinteresuoti rasti tinkamą sprendimą, kol santykiai galutinai nesugedo.

www.vytautus.com