2010 m. Liepos 12 d. Pirmadienis

192 metų diena, 28 metų savaitė.  

Saulė teka 04:56, leidžiasi 21:52. Dienos ilgumas 16:56. Jaunatis. 

Oro temperatūra dieną nuo +30 iki +32, giedra, be kritulių. Vėjas pietryčių, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +22 iki +24, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas rytų, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Žmonių sąžinė, kaip ir jų oda, ne visų vienodai švelni: vienų ji švelni, kitų – surambėjusi kaip kiaulės. (G. LICHTENBERGAS)

Sveikiname – Bonifacus, Brunonus, Sigisbertus, Margirius, Vyliaudes, Izabeles, Sigitus.

Dienos horoskopas:

Avinas – gali pasikartoti kažkoks senas įvykis arba tai, kas šiandien nutiks, kartosis ateityje. Atkreipkite dėmesį į šeimos narių emocinę būklę ir tvarką namuose. Galbūt su rimtu tikslu teks leistis į kelionę, tvarkyti svarbius verslo reikalus.

Jautis – gyvai bendrausite su pažįstamais ir draugais. Išaugs jūsų kūrybinės ambicijos, noras sudalyvauti žaidime, konkurse, šou renginyje. Stenkitės neapvilti žmonių, kurie jumis pasitiki, nedalinkite tuščių pažadų.

Dvyniai – tikriausiai mėgausitės ramybe, atsipalaidavimu. Gerų emocijų semsitės iš prisiminimų, poezijos. Tiktų užsiimti menu, labdara, mistika. Galbūt ką nors aplankysite ligoninėje, įkalinimo įstaigoje, teiksite arba gausite labdarą.

Vėžys – jums seksis romantiniuose ieškojimuose ir meninėje kūryboje. Bet kuriuo atveju užsiimsite tuo, kas jums iš tiesų yra įdomu ir naudinga. Sieksite, kad namuose vyrautų harmonija, jaukumas.

Liūtas – labiausiai norėsite komforto, atsipalaidavimo, meilės, pramogų. Pagal galimybes suteikite tai sau ir artimiems žmonėms. Galite išleisti pinigų planuotiems pirkiniams, naujo įvaizdžio formavimui.

Mergelė – diena palanki trumpoms išvykoms, susitikimams. Būkite malonesni šeimos nariams, giminaičiams, nedrumskite ramybės, nepriekaištaukite dėl smulkmenų. Patirsite jaudinančių emocijų, jei išsiruošite į pasimatymą.

Svarstyklės – šeimos reikalams teikite prioritetą, būkite atidesni namiškių poreikiams, lūkesčiams. Jei šiandien išsiaiškinsite artimiesiems svarbius dalykus, vėliau neturėsite rimtų problemų. Būtina užkirsti kelią susvetimėjimui, abejingumui.

Skorpionas – pasijusite esąs reikalingas ir protingas, nes asmuo, kuriuo žavitės, paprašys jūsų patarimo, parodys išskirtinį dėmesį. Tikėtinas gana didelis kūrybinis arba sportinis aktyvumas. Daug bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, giminėmis.

Šaulys – šiandien aktualiausi bus su dieta, higiena, sveikatos ir grožio profilaktika susiję reikalai. Nemažai nuveiksite namuose, ūkyje, jeigu tik neiškils sveikatos problemų. Galbūt įsigysite daiktą, lengvinantį namų ruošos darbus.

Ožiaragis – būsite nusiteikęs diskutuoti, ginčytis, oponuoti. Turbūt teks bendrauti su senais pažįstamais. Pokalbiai gal ir nebus labai draugiški, bet gana vertingi. Kaip sakoma, ginčuose gimsta tiesa. Kažką svarbaus išsiaiškinsite ir suvoksite.

Vandenis – jei turite skolų, šiandien jums būtinai jas primins. Svarbiausia yra nesielgti savanaudiškai, nemėginti išnaudoti aplinkinių. Būkite atidesni ir meilės partnerio užuominoms, antraip gali atsirasti seksualinė disharmonija.

Žuvys – šiandien į viską žvelgsite plačiau, objektyviau, būsite linkęs ieškoti kompromiso, teisingumo. Jus gali maloniai nustebinti nepažįstamas žmogus. Panašu, kad iš jo gausite įdomios ir reikalingos informacijos.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}