2008 m. gruodžio 7 d.

342 metų diena, 49 metų savaitė.

 

Saulė teka 8:26, leidžiasi 15:54. Dienos ilgumas 07:28.
Mėnulio fazė – priešpilnis.
Temperatūra – dieną +1 iki +3, debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 3-6 m/s, naktį 0 iki -2, giedra, be kritulių. Vėjas šiaurės, 2-5 m/s.

 

1939 m. Taline įvyko pirmoji Baltijos santarvės šalių – Lietuvos, Latvijos, Estijos – užsienio reikalų ministrų konferencija.
1941 m. Japonija užpuolė JAV Perl Harboro karinę bazę Havajuose. Jungtinės Valstijos įstojo į Antrajį pasaulinį karą.

 

Patarimas – Jei keturi žmonės sveikindamiesi „kryžmai” paduoda vieni kitiems rankas – bus vestuvės.

Nepamiršk pasveikinti – Ambraziejų, Daugardą, Tautę ir Jekateriną. 

 

Dienos anekdotas.

 

Gruodžio 7 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Arba jūsų partneriai netesės pažadų, arba jums pačiam dėl kokių nors kitų priežasčių teks radikaliai keisti savo planus. Niekuo nepasikliaukite – ypač gerais draugais ir šeimos nariais.

Tauras

Gana nemaloni, rūpesčių pilna diena. Gali tekti dirbti nemielą darbą. Gera žinia ta, kad jūsų intelektiniai sugebėjimai šiandien ypač geri. Nesunkiai įveiksite pačias painiausias užduotis, išnarpliosite sudėtingiausias problemas.

Dvyniai

Garbėtroškoms vargu ar pasiseks įgyvendinti savo napoleoniškus užmojus, veikiausiai įsiurbs kasdienybė ir rutina. Darbo, kaip visada, bus per daug, tad vargu ar jis teiks malonumą.

Vėžys

Nebloga diena. Bent jau spėsite nuveikti viską, ką esate suplanavęs. Drąsiai planuokite diskusijas. Būsite pakankamai energingas ir guvaus proto.

Liūtas

Sulauksite ne vieno įdomaus pasiūlymo, deja, partneriams bus itin sunku jus įtikinti, kad tie pasiūlymai iš tiesų verti dėmesio. Nebūkite toks užsispyręs. Yra dalykų, į kuriuos reikėtų žiūrėti plačiau.

Mergelė

Planetos Mergelei pranašauja neplanuotas dalykines keliones ar susitikimus. Nesugalvokite išsisukinėti – šiuo metu jums būtų labai naudinga bent trumpai pakeisti aplinką. Be to, nuveiksite tikrai svarbių darbų.

Svarstyklės

Ne pats tinkamiausias metas priiminėti atsakingus sprendimus, susijusius su tolesne verslo plėtra, nutraukinėti senus ryšius ar megzti naujus. Bent kurį laiką viskas telieka kaip buvę. Nepatikėkite savo pinigų menkai pažįstamiems žmonėms, saugokitės sukčių ir apgavikų.

Skorpionas

Labai skeptiškai žiūrite į bet kokius patarimus – ir visai be reikalo. Racionalų grūdą protingas žmogus gali rasti visame kame. Kad ir kaip gerai išmanytumėte savo darbą, visada yra ko pasimokyti.

Šaulys

Tramdykite emocijas, susilaikykite nuo iniciatyvų darbe (jei šiandien dirbate). Pati tinkamiausia veikla šiandien – analitinis darbas. Stebėkite, sisteminkite, darykite išvadas. Kol kas verčiau tik teorines.

Ožiaragis

Puikiai seksis neeilinio intelekto ar sumanumo reikalaujantys darbai. Gera diena architektams, statybininkams.

Vandenis

Galite sulaukti ne itin džiuginančių pasiūlymų iš verslo partnerių. Kol kas verčiau susilaikykite nuo komentarų, juo labiau nepriiminėkite skubotų sprendimų. Būkite atsargesnis vairuodamas automobilį.

Žuvys

Visai gera diena, ypač dirbantiems aiškius ir konkrečius darbus. Emocijos stabilios ir adekvačios, fizinė savijauta puiki. Atsakingu momentu verčiau pasikliaukite patikimu draugu – jūsų paties atmintis ar sumanumas gali nuvilti.

 

Daugiau horoskopų www.vytautus.com