Meilė yra daugiau nei Valentino diena

Meilė ateina nepastebimai; mes matome ją tik išeinančią. –Austinas Dobsonas. Kaip dažnai mes esam akli kitų rodomai meilei? Tačiau beveik visada žinome, kad meilė atimta iš mūsų. Staiga pasijuntame bejėgiai, vieniši, atstumti ir kupini nevilties. Galime verkti manydami, kad mūsų daugiau niekas nebemylės. Tačiau aplink mus yra mylinčių žmonių, pasiruošusių padėti.
Lygindami meilę tik su seksualiniais santykiais mes niekada nepamatysim jos grožio. Meilė turi tiek daug formų ir ateina iš tokios gausybės žmonių! Praradus meilę gali atrodyti, kad netekome visos meilės, kuri tik mums bus rodoma.

Meilė yra daugiau nei Valentino diena, aistra ir svaiginantys ekstazės jausmai. Kai pageidaujame meilės, būname panašūs į narkomanus, norinčius narkotikų. Palaimos akimirkos būna laikinos. Meilė, kuri tęsiasi, kuri išlieka su kantrybe ir stiprybe, yra suvienyjanti visą žmoniją. Būtent ji ir paskatina mus nusišypsoti praeiviui, ilgai draugauti, patirti ir skausmą, ir džiaugsmą. Meilė – tai ryšys, kurį savo gyvenime mes turime su kiekvienu žmogumi.

Šiąnakt aš jaučiu meilę kitiems ir kitų meilę man. Aš galiu išmokti matyti meilę, kuri yra visur.

Ištrauka iš: Nakties šviesa. Vakaro meditacijos. Amy E. Dean