2010 metais rekomenduojama vengti vedybų

Alfa.lt

 Kinai įsitikinę, kad 2010 metai bus nelaimingi tiems, kurie sukurs šeimą, todėl geriau būtų neplanuoti santuokos. Pasak kinų horoskopų sudarytojų, vasario 14 dieną prasidėjus Naujiesiems metams, pagal kinų kalendorių tie metai bus vadinami „našlių metais“, rašo „News of the World“.

Pasak kinų horoskopų specialistų, kitais metais moterims ypač nesiseks surasti savo gyvenimo palydovo. Be to, mėnulio kalendoriaus aiškintojai įspėja, kad „našlės metai“ – pavojingi ir vyrams. Taip pat tikėtinas didelis skyrybų skaičius.

 

Rašoma, kad būtent dėl tos priežasties dauguma kinų porų, kurios ketino susituokti 2010 metais, tačiau išgirdo blogas astrologų prognozes, skubėjo paankstinti jungtuves. Kompanijų darbuotojai, užsiimantys vedybų iškilmių organizavimu, sakė pastebėję, kad gerokai padaugėjo vestuvių lapkričio ir gruodžio mėnesiais.

 

Nors kinai, kaip ir visi kiti žmonės pasaulyje, gyvena pagal saulės laikrodį, kai kalbama apie asmeninį gyvenimą, jie stengiasi pažymėti šventines datas, laikydamiesi senovės tradicijų. Todėl pagal mėnulio kalendorių Kinijoje vyksta beveik visos šeimos šventės, o į palankias ir nepalankias dienas atsižvelgiama, kai planuojama sudaryti stambius kontraktus.