Vienkartinių skutimosi peiliukų pranašumai

Vienkartiniai skutimosi peiliukai yra skirti tik ribotam kiekiui naudojimų. Paprastai jie gali tarnauti nuo trijų iki 10 skutimųsi, tačiau aiškiausias požymis, kad tinkamas metas pakeisti vienkartinį, nudilusiais ašmenimis, skustuvą, yra tada, kai peiliukai tampa atšipę ir nebeskuta taip, kaip pirmą kartą, be to, dažnai ima nemaloniai, netgi skaudžiai, pešti plaukelius. 

Dėl savo riboto naudojimo ir paprastumo vienkartiniai skustuvai puikiai tinka kelionių metu. Taip pat, pravartu turėti keletą tokių nepanaudotų skustuvų po ranka visiems namų svečiams, kurie galbūt pamiršo savo skutimosi peiliukus namuose. Daugelis aukštos kokybės vienkartinių skustuvų yra gaminami panašiu principu kaip ir daugkartiniai skustuvai, nes juose yra nuo trijų iki penkių skutimosi peiliukų (palyginti su tik vienu ar dviem) ir lengvai bei patogiai suimamą rankeną, kad skutimosi procesas būtų patogesnis, lengvesnis ir greitesnis.

Kas yra daugkartiniai skustuvai ir kuo jie skiriasi nuo vienkartinių?

Pagrindinis skirtumas tarp daugkartinių ir vienkartinių skustuvų yra tas, kad daugkartinio naudojimo skustuvai turi skustuvo rankeną, kurią laikote kartu su nuimamomis peiliukų kasetėmis, kurias prireikus pakeičiate naujomis nenudilusiomis. Daugkartinio naudojimo skutimosi peiliukai paprastai skuta efektyviai nuo penkių iki 10 skutimosi kartų; bet, kaip ir vienkartiniai skutimosi peiliukai, geriausias būdas įvertinti, kada reikia pakeisti peiliukų kasetę, yra ašmenų atbukimo įvertinimas. Nepriklausomai nuo pasirinkto skustuvo tipo, jei ašmenys pradeda rauti iš Jūsų kūno plaukelius arba jaučiasi šiurkštūs mostai, kai slysta per odą, laikas būtinai jį pakeisti.

Daugkartinio naudojimo skustuvai puikiai tinka bet kokiam naudojimui. Be to, kai kurie daugkartinio naudojimo skustuvai netgi gali prisitaikyti, kai pasikeičia skutimosi poreikiai, nes skirtingų tipų peiliukų kasetės gali tilpti į tą patį skustuvo rankenėlės diametrą. Taigi, galite nustatyti, kokio tipo peiliukai geriausiai tinka Jūsų kūno plaukeliams, nesvarbu, ar tai yra trys, ar penki peiliukai, specialiai jautriai odai sukurti peiliukai, ar peiliukų kasetės su įmontuotu skutimosi želiu. Be to, pakartotinai užpildomos skustuvų galvutės naudojimas taip pat yra geresnis pasirinkimas aplinkai dėl ekologinių sumetimų, nes išmesite kur kas mažiau plastiko.

Kaip išsirinkti tinkamą skutimosi peiliuką?

Nesvarbu, ar Jums labiau patinka vienkartinis, ar daugkartinis skutimosi peiliukas, svarbiausia pasirinkti skustuvą, kuris padėtų greitai ir lengvai pasiekti norimų skutimosi rezultatų. Tiek skustuvai vyrams, tiek skustuvai moterims geriausiomis kainomis tik Eurovaistinės internetinėje svetainėje. Čia rasite įvairiausių skutimosi peiliukų labai patraukliomis kainomis!