Darbas iš namų šiltuoju sezonu? Kokias prekes vertėtų turėti savo terasoje?

Net ir atlaisvėjus karantino suvaržymams, daugelis taip ir liko dirbti iš namų, atradę tokio pasirinkimo privalumus. Atšilus orams, darbo vietą ir vėl galima šiek tiek pakeisti – jei turite balkoną ar terasą, atlikti užduotis galite besilepindami saulės spinduliais ir kvėpuodami grynu oru. Tačiau tam, kad darbai klostytųsi sklandžiai, reikia apgalvoti, kaip įsirengti įkvepiantį ir produktyvumą skatinantį darbo kampelį. Šį kartą aptarsime prekes, kurias turėtumėte įsigyti pirmiausiai.

Patogi darbo vieta

Nors dirbti galima ir patogiai įsitaisius ant lauko sofos ir pasidėjus kompiuterį ant kelių,                        vargu, ar toks darbas bus produktyvus – tikėtina, kad ilgainiui neišvengsite ir nemalonių skausmų. Kaip ir viduje, taip ir lauke galioja tos pačios taisyklės: turėtumėte sėdėti ant patogios kėdės, prie tinkamo dydžio stalo. Jei kambaryje naudojote pakankamai kompaktiškus baldus, galima apsvarstyti galimybę juos perkelti į lauką – kitu atveju teks paieškoti naujų gaminių, kurie padėtų susikoncentruoti ir būtų pritaikyti ilgam sėdimam darbui. Dar geriau, jei tokie lauko baldai bus patogiai transportuojami.

Apsauga nuo susikaupti trukdančių veiksnių 

Net ir patogiai įsitaisius, lauke neišvengiame trukdžių, kurie gali blaškyti mūsų dėmesį. Jei terasoje girdisi triukšmas, Jums pravers gerai garsą slopinančios ausinės – jas galėsite pritaikyti ir darbo skambučiams. Gyvenant tankiau apstatytose vietovėse, verta pagalvoti ir apie ištraukiamas uždangas, kurios saugos nuo aplinkinių žvilgsnių ir tuo pačiu negundys patraukti akių nuo kompiuterio. Jos gali praversti ir tuomet, jei Jums dirbant, kieme ir toliau vyksta gyvenimas. Tokios uždangos ne tik užtikrina privatumą, bet ir saugo nuo vėjo ir saulės spindulių.

Priedanga nuo saulės

Kad ir kaip norėtųsi mėgautis saulės spinduliais, vargu, ar tai be pasekmių pavyktų daryti visą darbo dieną. Šiuo atveju geriau nerizikuoti ir iš anksto pagalvoti apie sprendimus, kurie terasoje padėtų sukurti pavėsį. Vienas iš tokių variantų yra lauko skėtis, kurį patogiai galima perkelti iš vienos vietos į kitą. Jeigu terasoje ketinate ne tik dirbti, bet ir jaukiai leisti laiką su šeima, verta pagalvoti ir apie markizės montavimą. Joms nereikia papildomų grindų ploto, o platus dizainų pasirinkimas leidžia rasti prie namo fasado geriausiai tinkantį variantą. Tuo įsitikinsite aplankę Pigu.lt el. parduotuvę.

Galvos apdangalai

Tikėtina, kad dirbant iš namų, nereikės paisyti griežto aprangos kodo, tačiau savaime suprantama, jog turėtumėte dėvėti patogius, gerai kvėpuojančius rūbus. Pravartu pasirūpinti ir galvos apdangalais – jie bus naudingi net ir tuomet, jei terasoje pavyks sukurti pavėsį. Šiltuoju sezonu ypač mėgstamos skrybėlės moterims ir vyriškos kepurės su snapeliu, tad variantų nestokosite. Didžiausias privalumas tas, jog tokius aksesuarus galėsite pritaikyti ne tik dirbdami – jie puikiai derės ir prie kasdienio Jūsų įvaizdžio.

Augalai

Apsirūpinus visais būtiniausiais pirkiniais, verta pagalvoti ir apie jaukumą naujoje savo darbo vietoje. Jį sukurti padeda įvairiausi žaliuojantys augalai, kurie leidžia pasijausti dar arčiau gamtos – tikėtina, kad tokioje aplinkoje bus dar lengviau susikoncentruoti. Žinoma, jei netoli darbo vietos yra gėlynas ar kitos sodinių kompozicijos, papildomai šiomis detalėmis rūpintis nebereikės, tačiau kitu atveju reikėtų pagalvoti apie kelis vazoninius augalus. Jie neabejotinai taps Jūsų terasos puošmena, tad mėgausitės dviguba nauda.

Apsirūpinę visomis šiomis prekėmis, lengvai sukursite patogų darbo kampelį balkone ar terasoje. Taip maksimaliai galėsite išnaudoti ir taip pakankamai trumpai besitęsiantį vasaros sezoną, o galbūt nauja darbo vieta suteiks ir dar daugiau įkvėpimo.