Meilės horoskopas 2011 metams

Meilė – pats nuostabiausias jausmas, kurį pajusti progą gali turėti kiekvienas. Meilė šeimos nariams, draugams, gyvenimo partneriui.

Tai – emocinis atsidavimas ir daugybė žmonių jaučiasi laimingi tai patirdami. Tačiau kartais meilė gali būti ir ne tokia graži – gali liūdinti, skaudinti, priversti abejoti… Galite rasti daugybę priežasčių, kodėl esate tokie skirtingi. Viena jų – zodiako ženklas, kiekvienai asmenybei suteikiantis individualumo.

Perskaitykite meilės horoskopą 2011-iems metams ir pasistenkite suvaldyti numatomas krizes, problemas bei išnaudoti palankiausią jausmams laiką.

AVINAS

Avinams Žvaigždės žada emocijų kupinus metus. Pyksite ir taikysitės. Turintieji antrąsias puses Avinai turėtų paremti net ne visai suprantamus mylimųjų sprendimus, padarytus dėl Jupiterio ar Saturno įtakos. Gerbkite partnerio nuomonę ir išsaugosite ilgalaikius santykius.

Metų viduryje profesinės išvykos dėka sulauksite įvertinimo, didesnių pajamų, tačiau kartu ir didesnio užimtumo, dėl to partneris gali pasijusti vienišas.

Šis faktas tikriausiai kels tam tikrų santykių problemų. Žvaigždės pataria pasistengti neprarasti antrosios pusės, patenkinti jo/jos poreikius, rūpintis mylimo žmogaus laime. Svarbiausia, namuose išlikite ramus – tai padės greičiau išspręsti visas problemas. Išlaikykite skirtį tarp darbo ir namų sferų, nevarginkite partnerio profesiniais klausimais. Įveikus šią krizę, imsite geriau vienas kitą suprasti, tai jus iš tiesų suartins.

Nesusituokę Avino ženklo atstovai šiais metais gali sulaukti tokios progos, ypač palankus metas tam – spalio ar lapkričio mėnuo. Nenuvertinkite meilės iš pirmo žvilgsnio – galite žiūrėti į tą žmogų visą likusį gyvenimą.

JAUTIS

2011-ieji po Jaučio ženklu gimusiems žada nuostabius meilei metus. Šie žmonės vertinami dėl tikros draugystės, sąžiningumo, santykių gilumo. Dėl unikalios asmenybės Jaučiai dažniausiai traukia priešingos lyties atstovus.
Problema, kurią šiais metais įžvelgia Žvaigždės – kompromisų nepripažinimas. Jums trūks optimizmo, tad labai svarbi bus partnerio parama. Beje, antroji pusė iš jūsų tikisi to paties.

Metų pradžioje galite pajusti, tarsi mylimasis specialiai skirtų tam tikrus išbandymus. Nepamirškite, net jei taip ir būtų, viskas dėl tvirtos ilgalaikės draugystės ateityje. Galbūt nejusite stipraus fizinio ryšio, tačiau emocinis ryšys bei pasitikėjimas visa tai atpirks.

Esminis patarimas Jaučiams – išlikite natūralūs, būkite savimi, ypač mezgantis naujiems santykiams. Ateityje už tai sulauksite malonaus gyvenimo atpildo.

Beje, galite patirti nesusipratimą, kurį nulems kažkoks trečiasis asmuo. Išlikite kantrus ir nesunkiai tai išspręsite.

DVYNIAI

2011-ieji Dvyniams – aistros metai. Turėsite drąsos ir pasitikėjimo įveikti bet kokius iššūkius, jei tik jausitės remiamas mylimo žmogaus. Supratimas bei nuoširdumas nesunkiai „nušluos“ visas galimas komplikacijas.

Balandžio bei rugpjūčio mėnesiais Žvaigždės žada kritinį asmeninių santykių laikotarpį. Kaip bebūtų, jūsų ramus bei realistiškas nusiteikimas išspręs problemas, tad krizė dar nereikš santykių pabaigos.

Esminis patarimas: pasitikėkite savo partneriu – tai bus kertinis klausimas šiais metais.

Apskritai Dvyniai linkę į trumpalaikius santykius, bet jei rimtai susidomi žmogumi, pamilsta – tai trunka ilgai.  Jų partneriai turi būti kantrūs. Verta pasistengti: norėdami Dvyniai moka išlaikyti puikius tiek fizinius, tiek emocinius santykius. Tai partnerį priverčia jaustis saugiu.

Po šiuo ženklu gimusios moterys – iš prigimties įdomios, stebinančios asmenybės. Žmonės, kuriuos šios prisileidžia arčiau, neabejotinai tuo susižavi. Pasitikėkite žmonėmis (neaklai) ir nebūsite nuviltas. VĖŽYS

VĖŽIAI

 

Šiais metais labai tikėtina, jog Vėžiai susitiks su buvusiu partneriu, kuris atgaivins senus meilės prisiminimus. Būkite apdairus, nepulkite stačia galva ir viskas išeis į naudą.

Šeimos problemos gali sąlygoti ir draugystės krizes. Neatviraukite su pašaliniais, ypač apie intymias asmeninio judviejų gyvenimo detales – tai gali sugriauti draugystę.

Apskritai Vėžiai santykiuose pasitiki savimi. Beje, vasara – tinkamiausias laikas dar labiau suartėti su mylimu žmogumi. Išvykite į romantinę kelionę, aplankykite gražias vietas – tai iš tiesų sustiprins emocinį ryšį.

Vyrai, tikėtina, pradės domėtis vyresnėmis moterimis, kurios ateityje santykiuose bus tiesiog antra mama.
Kita vertus, moterys šiais metais jausis susierzinusios, nuolatinis dirglumas gali lemti išbandymus, tačiau šie padės atsirinkti tikrus ir mylinčius žmones. Ypač gerai Vėžiai sutars su Jaučiais ir Ožiaragiais, visus metus jus vienys betarpiškas supratimas. Būkite atlaidesni aplinkiniams.

LIŪTAS

2011-ieji – tinkamiausias laikas Liūtams panaikinti ar išspręsti visus praėjusiais metais draugystėje kilusius nesusipratimus. Tai be abejonės padės pamatą tvirtai ir ilgalaikei draugystei.

Moterys dažniausiai mano, jog partneriai šias visada lepins, net išaukštins ir tai sukelia santykių problemas. Apskritai Liūtams būdinga savintis partnerį, juo didžiuotis ir vertinti pagal save.

Šio ženklo moterys bandys surasti pagarbos nusipelniusį partnerį, po kurio laiko žaidimo forma įsivels į kažkokį meilės romaną ir supras, jog tinkamesnio žmogaus rasti ir nesitikėjo. Tai – geriausias pasirinkimas.
Apskritai metai Liūtams žada daug meilės, pagarbos, net dovanų ar staigmenų. Galėsite kiek atsipalaiduoti, daugumai tvirtų santykių pamatas bus jau paklotas. Beje, netikėtumai (ne visada malonūs) žadami tik santuokoje, tad būkite atidūs partneriui ir rūpinkitės vienas kitu.

Jei esate vienišas, sulauksite tikrai tinkamo meto meilės priartėjimui – tai atneš akivaizdžiai teigiamų rezultatų Nepamirškite, pamatinė santykių vertybė – pasitikėjimas vienas kitu.

MERGELĖ

2011-aisiais Mergelės puikiai leis laiką, romantiški santykiai bus sėkmingi, nesunkiai patenkinsite partnerio poreikius. Būsite tiesiog pozityviai nusiteikę.

Vienišiams tai tinkamas laikas atskleisti savo jausmus, meilę. Jūsų pastangos turėtų uždegti žalią šviesą ilgiems tvirtiems santykiams.  Metų viduryje Mergelėms gali tekti suabejoti partneriu, jo asmenybe iš esmės. Galbūt kai kurie net užmegzite naujus santykius, norėsite atgaivinti savo romantiškąjį gyvenimą. Rimtą partnerį turintiesiems patariama juo labai pasitikėti, remti jūsų draugystę – tai padės išvengti krizės.

Tikėtina, jog Mergelės meilę atras profesinėje aplinkoje ir tai padės pamatą sklandžiam, aistringam santuokiniui gyvenimui.

Šiais metais zodiako ženklo atstovai baiminsis visko, ką darys.  Tai gali sukelti problemų priimant tinkamus sprendimus santykiuose. Nors baimė lydės kiekvieną draugystės žingsnį, aistros neprarasite. Partneris jausis saugus bei sujaudintas jūsų meilės. Moterims patariama įvertinti antrosios pusės (ne)sąžiningumą, santykiams tai turės didelės reikšmės.

SVARSTYKLĖS

2011-ieji Svarstyklėms užtikrins pasitikėjimą draugyste bei pašalins visas kelyje pasitaikiusias kliūtis. Beje, pasitikėjimas meile turės naudos ir profesinėje srityje.

Metų viduryje tikriausiai išvyksite romantiškai paatostogauti. Taip pat tai – puikus la
ikas santuokai. Galite patirti nesusipratimus, kilusius dėl principų susikirtimo, bet visa tai išsispręs. Svarstyklės dažniausiai – charizmatiški ir intelektualūs žmonės, tai žavi priešingąją lytį.

Šiais metais Svarstyklės mintyse bus iš tiesų sentimentalios, tačiau sprendžiant kai kuriuos nesusipratimus šios gali tapti įtūžę, net agresyvios. Santykiuose galite būti labai lėti – tikitės, jog partneris žengs pirmuosius ir nepirmuosius žingsnius. Žinoma, sustiprėjus draugystei, išauga ir pasitikėjimas bei drąsa. Svarstyklės puikiai sugeba draugauti – būti nuoširdžiu, neatimant aistros ar santykių įdomumo.

Tinkamiausi mėnesiai naujai meilei – nuo balandžio iki rugpjūčio.  Šiuo metu užsimezgusios draugystės, ypač Svarstyklių moterims – truks ilgai ir bus labai sėkmingos.

SKORPIONAS

Šiais metais Skorpionams Žvaigždės žada tikrą meilę ir gražią draugystę. Vienišiams didelė tikimybė 2011-aisiais susituokti.

Jei yra kažkas, sukėlęs problemų jūsų ir partnerio santykiams, tai bus tinkamiausias laikas viską išsiaiškinti, išspręsti. O problemų gali kilti dėl jūsų temperamento – kartais užsipuolate partnerį be rimtos priežasties, tai griauna santykių pusiausvyrą. Vienas būdų ją atstatyti – išvykite atostogauti, tai jus suartins. Beje, atostogų metu nepamirškite romantikos.

Iš prigimties Skorpionai drovūs, jiems bendrauti nėra taip paprasta, o tai sukelia problemų išreiškiant jausmus. Ši problema gali nuvesti santykius į žlugimą, tad jei norite išlaikyti draugystę, pasistenkite būti atviresniu, nuoširdesniu.

Svarbiausia –  supraskite savo klaidas, už tai bus atlyginta didžiuliu pasitenkinimu, aistringa meile. Nepamirškite bendrų santykių vertybių, puoselėkite jas.

Skorpionams šiais metais svarbu gerai suvokti visus ryšius, santykius, tad vos iškilus problemai pasistenkite viską ramiai išsiaiškinti.

ŠAULYS

2011-aisiais Šauliai tarsi gims iš naujo!

Jei norite susigrąžinti buvusį partnerį, tai iš tiesų tinkamas metas. Patariama kuo daugiau laiko praleisti kartu – laikas drauge ir santykių gilumas sąlygos vienas kitą. Drąsiai reikškite jausmus ir pasiruoškite ilgalaikei draugystei.

Šiais metais Šauliai stengsis išplėsti, padidinti šeimą. Jausite, kad partneris tampa vis svarbesne gyvenimo dalimi.
Šaulio zodiako ženklo atstovai – kartais karštakošiai, tada ypač sudėtinga juos suprasti. Tačiau apskritai Šauliai – linksmų plaučių žmonės, mėgsta linksminti partnerį bei nori, kad šis visada jaustųsi laimingas, ypač – būnant drauge.

Beje, po šiuo ženklu gimę moterys ir vyrai labai skiriasi.  Dailiosios lyties atstovės – ne tokios energingos, dažnai nesėkmingos ilgalaikių santykių kūrime. Jos įpratę visą laiką ieškoti partnerio, kuris kiekviename žingsnyje stengtųsi sulaikyti ją išdidžią, nusileistų. Pasistenkite paprasčiau žvelgti į santykius.
Taip pat Šauliams Žvaigždės pataria būti atidiems su partneriu ir, svarbiausia, gerbti jūsų vertybes.

OŽIARAGIS

Ožiaragiai 2011-ais metais santykiuose bus labai gerbiami ir nuoširdūs.

Vienišiai ieškos partnerio, panašaus į buvusį. Neapsigaukite. Kaip bebūtų, šiuo metu užsimezgę santykiai tikriausiai bus sėkmingi, ilgalaikiai.

Kovo ar birželio mėnesį senas draugas gali pridaryti problemų meilės srityje. Tikra meilė nesunkiai nugali tokius sunkumus, galbūt tai tiesiog tinkamas metas išbandyti vienas kitą ir dar labiau suartėti.

Šiais metais poros, kurios trokšta stebuklo, bus apdovanotos didžiausiuoju – gyvybe, kūdikėliu. Pirmoji metų pusė bus romantiška, patirti nuotykiai ir kitos intymios akimirkos labai suartins vienas kitą mylinčius žmones.
Ožiaragiai – geraširdžiai,  tačiau niekada nepamiršta praeities išdavysčių –  kartą nuvylus geriau prie šio žmogaus nesiartinti. Dažnai atrodo, jog tai agresyvus žmogus, tačiau įsimylėjęs tampa švelniu, nuolaidžiu.

Kokios problemos beištiktų santykius, šio zodiako ženklo atstovai bus pasiruošę jas išspręsti.

Ožiaragiai moterys gali būti nerūpestingos, savanaudiškos, tačiau supratę, jog rado tinkamą partnerį gyvenimui, jos pasikeičia.

Šiais metais Ožiaragiams bus ypač svarbu santykių patikrinimas, perspektyvos, vienas kito supratimas.

VANDENIS

2011-ais metais Vandeniai jaus didelę partnerio praradimo baimę. Pirmoje metų pusėje meilės santykiai bus audringi, tačiau viskas bus dėl pasikeitusios Veneros padėties. Išlikite atidūs vienas kitam ir problemos išsispręs.
Svarbiausia šiais metais – bendravimas. Vienišiams naudinga daugiau bendrauti su kaimynais, giminėmis, mokyklos laikų draugais – šių žmonių dėka galite netikėtai atrasti antrąją pusę.

Būkite laisvi, atviri, nekurkite santykiuose sienų ar barjerų, nes tai šiais metais bus ypač pastebima.
Kitas dalykas, kurį šiais metais labai vertins Vandeniai – sąžiningumas. Apgalvosite savo elgesį, įvertinsite aplinkinius. Juk be šios savybės jokie santykiai negali būti tvirti. Įsitikinsite tuo ir jausitės laimingas.

Galite jausti mylimojo, šeimos ar visuomenės spaudimą dėl savo pareigų, vaidmens kitų žmonių gyvenime. Jei pagausite save užstrigusį rutinoje, susiplanuokite ypatingą savaitgalį, imkitės naujos veiklos, kažką keiskite.
Meilė 2011-ais metais Vandeniams atneš daug jaudulio, aistros. Tai – nuostabus laikas santuokai su gyvenimo meile, kai kurie būsite tam net pastūmėti.

Beje, partnerio duotas patarimas šiais metais turės ypač didelės naudos profesinėje karjeroje. Neignoruokite mylimojo minčių.

ŽUVYS

2011-ais romantinis gyvenimas gali būti painus. Pyksite, taikysitės, nusivilsite, manysite suklydęs…
Intravertų prigimtis tarsi bus pakeista – jie išdrįs išreikšti jausmus, prisipažinti mylimam žmogui. Žuvys, ilgai svajojančios apie meilę, sulauks šios svajones išsipildymo. Svarbiausia, būkite kantrūs – tam reikia nemažai laiko. Leiskite partneriui būti nepriklausomu – taip, kaip jis tai supranta. Tai jus iš tiesų suartins.

Per pirmus tris šių metų mėnesius išspręsite visas praėjusiais metais kilusias problemas. Santykiuose trūks patikimumo, yra galimybė, kad tiesiog grįš praeities ryšiai. Būkite atsargus, gerai apsvarstykite prieš priimdamas rimtus sprendimus.

Žvaigždės pataria neaptarinėti su partneriu jokių nuobodžių dalykų. Tai ne tik privers antrąją pusę nuobodžiauti, bet galite nenorėdamas nusiųsti signalą: mūsų santykiai – nebeįdomūs.

Ypač šiais metais seksis Žuvims vienišėms. Įsimylėsite, atrasite iš tiesų įdomų bendravimą, gal net viso gyvenimo partnerį. Apskritai Žuvys – žavios ir protingos asmenybės, tai traukia priešingos lyties atstovus.

Metų pabaigoje – netinkamas santuokai laikas, tad geriau planuojantieji gyvenimų susijungimą tai padarykite anksčiau.

 

{balsas2}