Elektrinis gyvatukas vonios kambaryje – kokie privalumai?

Vonios kambaryje įrengtas elektrinis gyvatukas tampa puikia priemone norint greit išdžiovinti dažnai naudojamus rankšluosčius ar smulkius skalbinius. Vonios kambaryje naudojamų rankšluosčių nereikia nešti į atskirą patalpą ar į lauką – norint greito džiovinimo užtenka elektrinį gyvatuką įjungti į elektros srovės šaltinį. Visgi, tai ne vienintelis šios vonios įrangos teikiamas privalumas. 

Skleisdamas šilumą elektrinis gyvatukas atlieka ne tik džiovinimo, bet ir patalpos šildymo funkciją. Vonios kambario temperatūra svarbi ne tik dėl komfortiškos savijautos. Bet kokioje patalpoje svarbu palaikyti tinkamą drėgmės balansą, o vonios kambaryje įprastai drėgmės susikaupia kiek per daug. Drėgmės balansą galima reguliuoti patalpą tinkamai vėdinant arba palaikant šilumą. Tinkama kambario temperatūra padės išvengti perteklinio drėgmės kiekio keliamių problemų, pavyzdžiui, pelėsio kaupimosi. Svarbu tai, kad elektrinį gyvatuką galima bet kada išjungti iš elektros lizdo ir taip taupiai naudoti elektrą. Ši vonios įranga taps neatsiejamu komfortiškos aplinkos kūrimo elementu.

Elektriniai gyvatukai internetu

Norint įsigyti elektrinį gyvatuką nebūtina vykti į fizinę parduotuvę – tai padaryti galima ir internetu. Tiesą sakant, šis būdas net kiek praktiškesnis. Ekonomiška ne tik kainos, bet ir laiko taupymo atžvilgiu. 

Renkantis gyvatuką svarbiausia atkreipti dėmesį į jo dydį. Didesnis elektrinis gyvatukas ne tik išdžiovins daugiau rankšluosčių vienu metu, bet ir įšildys net ir labai erdvų vonios kambarį. Būtent dėl šios priežasties erdviam kambariui rekomenduojama rinktis didesnį elektrinį gyvatuką, o atitinkamai mažesnei patalpai – mažesnį elektrinį gyvatuką. Gamintojų siūlomi elektriniai gyvatukai yra gaminami iš nerūdijančio plieno, todėl rūpintis dėl gaminio ilgaamžiškumo neteks – tuo jau pasirūpinta. Ši vonios įranga montuojama ganėtinai paprastai. Svarbu pasirūpinti, kad sienoje, kurioje elektrinis gyvatukas bus kabinamas, būtų ir elektros lizdas. 

Ši, rodytųsi, elementari vonios įranga suteiks maksimalų komfortą. Pagal asmeninius poreikius išsirinkus tinkamiausią variantą beliks tik sulaukti prekės pristatymo.