Dvylikos zodiako ženklų keršto būdai

Visi mes esame skirtingi. Skirtingai reaguojame į džiaugsmą, pyktį, liūdesį, skirtingai keršijame. Tad pažiūrėkime, kokiais būdais kerštauja kiekvienas zodiako ženklas.

Avinas

Avinas paprasčiausiai po valandos tai gali pamiršti, o kitą dieną, lyg nieko ir nebuvo atsitikę, ims glėbesčiuotis ir plepėti su įžeidėju. O pasiekti, kad Avinui kiltų noras atkeršyti, reikia pakankamai ilgai, rimtai, nuosekliai ir kryptingai, jį vesti iš kantrybės.

 

Pvz. Kasdien garsiai pasakoti apie jo silpnąsias puses, bet tai daryti tuo momentu, kai šalia yra jį žavintis žmogus. Tada jūs iš tiesų gausite į ausį, bet jei jums dar bus drąsos tokią veiklą tęsti ir toliau, tai Avine įsišaknys noras jus sunaikint. Būtent taip. Avino kerštas visuomet radikalus. Jis niekada nenusileis iki kažkokių tai smulkių niekšybių. Avinui reikia tik vieno, kad keršto objektas išnyktų, liautųsi egzistavęs. O to Avinas nuosekliai sieks. Priversti jus, mažiausiai, pereiti į kitą darbą, o gal ir su visa šeima išvykti į kitą miestą, nusprendęs atkeršyti Avinas, tikrai gali. Ir, tarp kitko, pats Avinas tai laikys ne kerštu, bet savigyna.

 

Jautis

 

Kad jame sužadinti keršto jausmą, taip pat, reikia ne mažai pasistengti. Jautyje įsitvirtins nuomonė, kad žmogus yra niekšas, tik po ilgo ir nuodugnaus statistinės informacijos surinkimo ta tema. Bet, už tai, keršija jie žymiai išradingiau, negu kad Avinai.

Jeigu nusipelnysite Jaučio keršto, tai būkite pasirengęs, kad Jautis jus kategoriškai atmes visur ir visada, kur tik gali pasiekti. O tai jau reiškia, kad tapsite izoliuotu. O jeigu jau kažkas stengsis jus apginti, tai Jautis „išbrauks“ ir jį. Ir sankcijos nebus atšauktos beveik niekada. O tam, kad vėl užsitarnauti Jaučio simpatijas ir pagarbą reiks tiek čiulbėti, kad geriau…

 

Dvyniai

 

Dauguma Dvynių tiesiog degina aistra būti gerbiamu, o jų taip nevertina… Taigi, priversti Dvynį užsiplieksti keršto ugnimi yra visai paprasta. Nusipelnius Dvynio keršto, greičiausiai tapsite neįtikėtinų gandų ir „pletkų“ ir neslepiamos dezinformacijos objektu. Jaunas Dvynys gali net šokti muštis su lenkiančiu jį jėga priešininku, bet po kelių minučių šis jau šliubčios kampe. Bet jei tai būtų kompiuterinės muštynės, tai Dvynys suriestų bet ką.

 

Dvynio nuotaikos kinta greičiau nei oras. Ryte pasiruošęs jums keršyti iki pensijos, jau per pietus gali pasiūlyti abipusiai naudingą reikaliuką ir dalintis su jumis naujai sugalvotais „pletkeliais“ apie naują objektą, pasirinktą kerštui.

 

Vėžys

 

Pats paprasčiausias ir labiausiai naudojamas keršto išreiškimo būdas – išeiti šaltą naktį, net be kepurės, kad visi pasijustų blogai. Naudojasi tuo esant bet kokiai priežasčiai ir be priežasties – pagal nuotaiką. Tam priskiriamas ir visiškas santykių nutraukimas. Vėžišku atveju tai reiškia, kad Vėžys visiškai į jus nereaguos – niekaip ir niekad, netgi jei jūs jo akivaizdoje skęsite.

 

Tarp kitko, tikimybė, kad Vėžys jums atleis, netgi jei nuoskauda buvo menka, yra maža. Na, o jei Vėžį įžeidei rimtai, tai pasekmės gali būti visai neįtikėtinos. Suvokdami savo menką jėgą, Vėžiai net tarakono užmušimui gali panaudoti sunkiąją artileriją, nekalbant jau apie rimtesnius priešus. Vėžio pyktis baisus, tad ir užglaistyti savo kaltės jums nepavyks, todėl sąžinė jus grauš, grauš, grauš, pakol galutinai užgrauš…

 

Liūtas

 

Kad priversti jį kerštauti, reikia paprasčiausiai jį rimtai apgauti. Na, o apgauti Liūtą, tai tarsi nusispjaut, reikia tik panorėti. O Liūto kerštas baisus kaip mirtis.

 

Pats negudriausias Liūtiškas kerštas – tai akivaizdus demonstravimas, kad jūs esat visiška menkysta ir dar blogiau. Demonstruoja jis savu pavyzdžiu. T.y Liūtas viešai demonstruoja kaip jis už jus geriau dirba, ilsisi. Netgi jei jis niekada net nedirbo tokio darbo, kokį dirbate jūs, tam kad pademonstruotų jūsų menkumą, jis įsigudrina atlikti geriau nei jūs. Toliau Liūtiškuose reitinguose eina vieši įžeidinėjimai.

 

Mergelė

 

Tiesą sakant, sunku net pasakyti ką reikia padaryti, kad Mergelė imtų keršyti.

Jos labiau nei visi kiti ženklai, linkę rinktis kerštui oficialius ir dokumentiškus metodus. T.y. jei įskaudinsit Mergelę, o ji turi galimybę apie tai pranešti oficialiom instancijom – tai visiškai tikėtina, kad ji tai padarys.

Svarstyklės

 

Šio ženklo atstovai greit įsižeidžia, bet rimtai keršyti jie nemoka. Panašiai, kaip pasiimk savo žaislus ir eik į savo kiemą.

Kuomet Svarstyklės nusprendžia, kad jau pasiekė savo rūstybės ir kerštingumo dugną, tik tada auka, į kurią nukreiptas kerštas, pradeda suvokti, kad jam yra keršijama.

 

Skorpionas

 

Šis ženklas laikomas kerštingiausiu. Nors ir nepelnytai. Iš tiesų žymiai kerštingesnės yra Žuvys, bet to niekas nežino. Tikras Skorpionas išsiskiria tuo, kad jam rūpi viskas, visur jam reikia kišti nosį, reikia kontroliuoti ir žinoti. Be to, Skorpionas yra apdovanotas įžvalgumu, matymu kiaurai ir tai ką jūs nuo jo slepiate, jam ne paslaptis.

Kerštaujančio Skorpiono pagrindinis tikslas ne nukenksminti priešininką, bet padaryti gilią moralinę traumą, gal net ir fizinę, kuri kamuos iki dienų galo. Dėl šios priežasties laikosi principo – mušk savus, kad kiti bijotų. Kadangi turi permatymo dovaną, tai užkabina giliai ir palieka kraujuojančią žaizdą.

 

Šaulys

 

Tai keršijimo „zanūdos“. Šauliai negali vykdyti susidorojimo, jei nėra žmonių sambūrio, nes taip jiems neįdomu… Jiems pirmiausiai reikia surinkti visą minią, paaiškinti visiems, kad pažiūrėkit koks tas ir tas yra negeras, o tik po to jį jau sudoroti.

 

Ožiaragis

 

Ką reiktų padaryti, kad Ožiaragis imtų keršyti, net sunku įsivaizduoti. Jis geba viską, kaip ir Mergelė, tik hipertrofuotais mąstais, t.y, jeigu Mergelė pasitenkins užsukusi jūsų lašelinės kranelį ir išeis pro duris, tai Ožiaragis pakeis lašelinės turinį į kažkokį ėdantį tirpalą ir ramiai atsisėdęs stebės kas vyksta.

 

Įveikti Ožiaragio kerštą galima tik bomborduojant Ožiaragio buvimo vietą trijų šimtų kilometrų spinduliu dešimtis parų ištisai. Bet ir tai, dar reiktų įsitikinti, ar Ožiaragis neturi reikiamos „rankos“komandoje, kuri vykdo šį bombardavimą , kas visai tikėtina.

 

Vandenis

 

Keršyti Vandeniai nemėgsta ir nemoka. Kai kurie šio ženklo atstovai gali išduoti, pakišti, apgauti, bet daro jie tai ne iš keršto, bet tiesiog taip sau – dėl meilės menui ir ar dėl įsitvirtinimo. Privesti Vandenį iki tos būsenos, kad jis pradėtų keršyti, praktiškai neįmanoma.

 

Šis ženklas turi įgimtą gilų humoro jausmą, tad jo atstovai  išties paliks jus kvailio vietoje, dar iki to kol juos pasieksite. Jei jums patinka, galite tai vadinti kerštu, bet jie taip negalvoja. Tipinis Vandenis, tai toks tipas kaip k.f. „Vienas namuose“, t.y jis jus suvystys, pats to neįtardamas. Jis turi kažkokias neįtikėtinas savybes, kad bet kuris artimas kontaktas gali baigtis rimta trauma.

 

Žuvys

 

Žuvį įžeisti yra paprasta. Bet įskaudinti, kad Žuvis panorėtų keršyti, gali tik la
bai artimas žmogus, nes apie kitus įžeidimus Žuvys pamiršta lengvai. O keršija Žuvys visais įmanomais būdais, išskyrus matomus. Jos rezga intrigas, praplaukia skriaudėjui kelią ten, kur jis mažiausiai tikisi ir apsunkina jam gyvenimą visokiausiais sugalvotais būdais.

 

Pats paprasčiausias – vaikščioti su nuskriausto vaiko mina ir visiems pasakoti koks jūs negeras. Tai žuviai sekasi lengvai ir natūraliai. O jei to Žuviai pasirodys maža, tai ji gali suvelti tokį apkalbų kamuolį, neblogiau nei Dvyniai, net ir geriau, nes Žuvų apkalbos kur kas natūralesnės, nei Dvynių.

 

{parasas}