TERMOSAS – IR Į DARBĄ, IR Į KELIONĘ

Dauguma žmonių sutiks, kad nėra nieko geriau už namuose ruoštą skanų maistą, kuris suteikia jėgų ir sušildo šaltomis žiemos dienomis. Termosas yra tikras išsigelbėjimas žmonėms, kurie itin rūpinasi savo mityba, stengiasi maitintis sveikai, subalansuotai ir reguliariai: kartu su savimi vežantis karštą maistą režimo laikytis tikrai paprasta. O galbūt ruošiate geriausią kavą ar arbatą pasaulyje? Išsirinkite tinkamą termosą ir mėgaukitės šiuo karštu gėrimu visur, kur tik einate.

Iš kokių medžiagų yra gaminami termosai?

Termosų gamybai yra naudojamos tokios medžiagos kaip plastikas (stiklinė termoso kolba) ir nerūdijantis plienas (18/8, be BPA). Medžiaga, iš kurios pagamintas termosas, yra svarbus aspektas, renkantis šį indą. Iš plastiko pagaminti termosai dažniausiai turi stiklinę kolbą. Jie puikiai išlaiko šilumą, tačiau jų kolba trapesnė, jie nėra tokie atsparūs smūgiams, kaip, pavyzdžiui, iš nerūdijančio plieno pagaminti termosai. Nerūdijančio plieno termosus ekspertai vertina geriausiai dėl jų atsparumo smūgiams, deformacijoms bei lengvos priežiūros: juos galima plauti indaplovėse. Itin kokybiškus nerūdijančio plieno termosus gamina „Stanley“. Jų gaminamiems termosams yra suteikiama net 25 metų garantija.

Kavos ir arbatos termosų talpa

Termosų, skirtų kavai ir arbatai, talpa būna labai įvairi. Žmonės dažniausiai renkasi termosus, kurių talpa yra 0,5 l, 0,75 l, 1 l arba 1,3 l. Mažiausio kavai ir arbatai skirto termoso talpa yra 0,47 l. Toks nedidelis termosas puikiai tiks skubantiems į biurus ir nespėjantiems išgerti kavos ar arbatos ryte. O štai 2 l talpos termosas užtikrins, kad karštos kavos ar arbatos turėtumėte visą dieną. Tokios talpos termosai ypač paklausūs tarp dirbančių lauko sąlygomis, keliaujančių, iškylaujančių ir t. t.

Maisto termosų talpa

Žmonės, kurie neturi galimybės pietauti biure, dažniausiai renkasi maistui skirtus termosus. Maistui skirtų termosų taip pat yra įvairių talpų. Populiariausi yra nedidelės talpos termosai, kurių talpa 0,4 l arba 0,5 l. Didesni maisto termosai, kurių talpa yra 0,7 l ar 0,94 l, puikiai tinka, kai pietaujate ne vienas. Tokios talpos termoso visiškai pakanka dviejų žmonių maisto porcijas išlaikyti norimos temperatūros.

Ar termosai yra skirti tik maistą ar gėrimą išlaikyti karštais?

Tiesą pasakius, ne. Žinoma, kai kalbame apie termosus, pirmoji mintis, atėjusi į galvą, ir yra karštas gėrimas arba maistas. Vis dėlto, termosai yra naudojami ne tik karštam maistus ar gėrimams transportuoti, bet taip pat ir išlaikyti gabenamą maistą / gėrimus šaltais, o ledukus neištirupusiais. Pažymėtina, kad kokybiškas termosas gali karštį ir šaltį išlaikyti 24 val., o ledukus neištirpusius net 120 val.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis termosą?

Medžiaga, iš kurios pagamintas termosas, termoso talpa, jo sandarumas bei šilumos / šalčio išlaikymas – aspektai, į kuriuos verta atsižvelgti, renkantis termosą. Pažymėtina, kad termosas, kaip prekė, turi garantiją, todėl pirkdami šį gaminį visada jos reikalaukite. Ji suteiks jums galimybę grąžinti arba pakeisti termosą, jeigu naudojant išryškėtų gamybos brokas. Ieškote patikimo ir kokybiško termoso? Jums tikrai verta apsilankyti čia: https://gerduva.lt/kelioniniai-indai/termosai.