Horoskopas ketvirtadieniui 11-17

Avinas – Jei jūsų ir sutuoktinio ar verslo partnerio tikslai nesutampa, iškils nesusikalbėjimo pavojus. Kita vertus, yra vilties, kad su tarpininkų pagalba ar be jos viską išsiaiškinsite ir rasite naudingą kompromisą. Nenuvils vakaro renginys.

Tauras – Turbūt teks sukti galvą dėl finansinės situacijos, draudimo, mokesčių. Stenkitės ekonomiškai tvarkytis, derėtis. Nuoširdžiai pasitarkite su tais, kurie jums svarbūs, pripažindamas savo klaidas bei atvirai išreikšdamas pageidavimus.

 

Dvyniai – Nebloga diena reikalams, susijusiems su aukštuoju mokslu, rimtomis publikacijomis, teisėtvarka, užsieniu, tarpininkavimu. Galbūt sutiksite asmenį, kuris turi galimybių pasiūlyti tai, ko jums reikia. Tikėtinos kalbos apie ateities projektus.

 

Vėžys – Neatmeskite bendradarbiavimo ar investavimo galimybės. Verta apie tai pasvarstyti. Turėsite progų pabendrauti su įtakingais žmonėmis ir tai gali būti reikšminga įvairiomis prasmėmis. Tačiau pirmenybę šiandien teikite darbui.

 

Liūtas – Jums gali nusišypsoti sėkmė per įtakingus pažįstamus, gimines. Jei turite pageidavimų, nepraleiskite progos juos pareikšti. Galite domėtis partijų, įvairių draugijų veikla. Tikriausiai teks daug bendrauti ir triūsti kolektyvo labui.

 

Mergelė – Seksis tvarkyti konfidencialius reikalus. Intuicija labai padės mokslui, protiniam darbui. Jums labai patiks postringauti apie metafizinius dalykus, religiją ir viską, kas tvyro paslapties rūke. Artimas žmogus atskleis savo paslaptį.

 

Svarstyklės – Nebloga diena. Galite tikėtis materialinės ir kūrybinės sėkmės. O jei sugebate bendrauti, esate diplomatiškas, galite užmegzti ar atnaujinti reikšmingą pažintį. Svarbu rūpestingai pildyti dokumentus. Vakaro pasimatymas bus šaunus.

 

Skorpionas – Pasižymėsite komercine uosle, tad piniginiai, prekiniai reikalai neturėtų nuvilti. Galite rasti norimą įsigyti daiktą arba turėsite progą papildomai užsidirbti, įsidarbinti. Gana geri bus ir jūsų komunikaciniai sugebėjimai, skoningas įvaizdis.

 

Šaulys – Pasižymėsite nebloga iškalba, patraukliu bendravimo stiliumi, sugebėjimu tarpininkauti, reklamuoti. Tikėtina, kad ir pats sulauksite vertingų patarimų, pasiūlymų nuosavybės, verslo klausimais, o gal ir neblogą komercinį pasiūlymą.

 

Ožiaragis – Norite ar nenorite teks skaitytis su aplinkinių nuomone, derinti planus. Tik taip galėsite išsivaduoti iš vidinės graužaties ir pagerinti mikroklimatą. Galite gauti aktualią žinią ar dokumentą, susijusį su nekilnojamuoju turtu, nuoma, verslu.

 

Vandenis – Augs kūrybinės ambicijos ir energija. Galima tikėtis neįprastų kontaktų, pasiūlymų bei pramogų. Tik per daug neprižadėkite mylimam žmogui, vaikams, nes galite sudaužyti jų viltis. Ir apribokite savąsias, jei jos pernelyg didelės.

 

Žuvys – Nusimato tikras darbymetis. Galbūt teks pavaduoti kolegas, rašyti ataskaitas, lakstyti su įvairiais reikalais, aptarti reformas. Gali kilti perspektyvių idėjų. Jei eisite į pokalbį dėl darbo, jis bus rimtas ir teikiantis vilčių.

 

Šaltinis: vytautus.com