Horoskopas sekmadieniui 11-06

Avinas – Jūsų galvoje knibždės įvairių minčių, idėjų, nestigs noro veikti. Tuo sudominsite kitus ir rasite bendraminčių. Jei turite gilią vidinę problemą, patikimas draugas ne tik supratingai išklausys, bet dar gali jums duoti svarbų patarimą.

Tauras – Būsite linkęs slapukauti, šniukštinėti. Intuicija padės išsiaiškinti kažką, kas ilgai jums buvo nesuvokiama. Įveiktas sunkumas, nugalėtas vidinis kompleksas gali atverti naują perspektyvą, tad pasistenkite.

 

Dvyniai – Šiandieną pakaks ir trumpo pokalbio su pažįstamu žmogumi, kad kažkas pasikeistų jūsų asmeniniame gyvenime arba veikloje. Venkite griežto diktato, kategoriškumo bendraudamas su artimaisiais, kaimynais, kolegomis.

 

Vėžys – Diena bus palanki, jei norite iš pagrindų susitvarkyti namuose, siekiate didesnio komforto. Seksis kurti jaukumą, meistrauti, modeliuoti. Būsite labai jautrus kitų žodžiams, pastaboms. Nepraraskite objektyvumo ir pusiausvyros.

 

Liūtas – Galite įsigyti buičiai ar darbui reikalingą daiktą. Yra tikimybė, kad padarysite įspūdį nemažai auditorijai, publikai. Bet kuriuo atveju bus nesunku rasti kur ir kaip atsipūsti, pasilinksminti, o gal ir sublizgėti ar suvilioti patinkantį asmenį.

 

Mergelė – Jei norite keisti savo gyvenimo būdą, pradėkite nuo mažyčių žingsnelių. Galbūt pirmiausia derėtų subalansuoti mitybą. Panašu, kad pakeisite kai kuriuos savo planus, susijusius su santaupomis, ūkiniais reikalais.

 

Svarstyklės – Bus daug kontaktų, bendravimo. Gali būti, kad gausite įdomių pasiūlymų iš žmonių, su kuriais anksčiau buvote kažkaip susijęs. Palanku užmegzti partnerystę. Diskusijose lengvai nurungsite oponentus.

 

Skorpionas – Dieną praleisite maloniau, jei būsite pakantus aplinkiniams, draugiškai pasidalinsite pareigų našta ir pan. Gali tekti paišlaidauti tenkinant partnerio poreikius.

 

Šaulys – Norėsite dingti kur nors toliau nuo rutinos, namų, artimųjų. Svajosite neįprastai praleisti laiką, patirti naujų įspūdžių. Galbūt susitiksite su užsieniečiu ar iš užsienio grįžusiu jums svarbiu asmeniu.

 

Ožiaragis – Panašu, kad šiandien sklandžiai spręsite netgi sudėtingas problemas. Jus gali prisiminti gerbėjas iš toli. Tikriausia sulauksite pakvietimo į profesinį pokalbį, konkursą ar šventinį vakarą. Dirbtinai nieko neskubinkite, įsiklausykite į savo bei kitų motyvus.

 

Vandenis – Diena bus geresnė ir ramesnė, jei pagarbiau reaguosite į aplinkinių pastabas, pamokymus ar pageidavimus. Tikriausiai kursite didelius planus. Jei pavargote nuo rutinos, derėtų pakeisti aplinką, susitikti su seniai matytais draugais.

 

Žuvys – Šiandien skirsite dėmesį tiems savo pomėgiams, kurių neafišuojate ar netgi slepiate. Turbūt patirsite įdomių išgyvenimų, tiksliau sužinosite tai, ką tik miglotai įtarėte. Nepasigailėsite, jei užsiimsite kūryba, joga, domėsitės ezoterika.

 

Šaltinis: vytautus.com