Astrologija pataria: kaip susiplanuoti darbus, kad viską suspėtumėte?

Kodėl kai kada visi darbai namuose, atrodo, patys nusidirba, o kai kada viskas krenta iš rankų? Kaip susiplanuoti darbus, kad viską suspėtumėte ir neypatingai pavargtumėte? Į pagalbą namų šeimininkėms skuba astrologija!

Pirmadienis. Mėnulio diena tinka su vandeniu susijusiems darbams – pavyzdžiui, šlapiam grindų valymui ar didžiajam skalbimui. Ir dar: jei jau kurį laiką ketinate aplankyti savo senyvą tetulę ar močiutę, bet vis neprisiruošiate – planuokite susitikimą būtent pirmadienį. Pasėdėkite su ja prie arbatos puodelio, pavartykite šeimos albumą, paklausykite sentimentalių prisiminimų – ir giminaitė bus jums nepaprastai dėkinga.

 

O ir namuose, šeimos rate, metas palankus nuoširdiems pašnekesiams. Nesikrimskite, jei tą dieną jus graudins net ir menkiausios smulkmenos – pirmadieniais nieko blogo ir paverkti. Daugiau dėmesio skirkite mažiems vaikams, jie pirmadieniais paprastai būna kaprizingesni, stipriau pasireiškia jų nerimas, baimės. Nuraminkite mažylį, pasekite pasaką prieš miegą, tik jokiu būdu nebarkite ir negėdinkite. Vyresnių vaikų nuotaika taip pat gali būti subjurusi. Bet nesijaudinkite, tai greitai praeis. Svarbu pirmąją savaitės dieną praleisti be pykčio ir konfliktų, tada ir visa savaitė bus taiki. Pirmadieniui labiausiai tiks lengvas, augalinės kilmės maistas ir pieno produktai.

 

Antradienis. Marso dieną galima ir kalnus nuversti. Tai, kam ilgai „pritrūkdavo rankų“, antradienį gali pasidaryti beveik savaime, greitai ir su ugnele sutvarkysite visus reikalus. Todėl tingėti šią dieną nevalia. O jei vakare vyro (žmonos) sulauksite su šilta vakariene (būtinai šilta!), galite tikėtis ir „padėkos“ – kad pagaliau imsis jo laukiančių vyriškų (moteriškų) darbų.

 

Vaikus taip pat šiandien paraginkite daugiau padėti namuose. Jei namiškiai vis dėlto nepasiduoda provokacijai ir prie darbo neskuba – galite ir šiek tiek pakelti balsą, antradienį tai atleistina. Tik neperlenkite lazdos, kontroliuokite savo agresiją, kadangi šią dieną ji gali lengvai prasiveržti labiau nei norėtumėte. Antradienis – viena palankiausių dienų fizinei veiklai, treniruotėms, kurias galite lankyti visa šeima.

 

Trečiadienis. Merkurijaus diena – geriausias laikas bendrauti, kalbėtis telefonu, pasivaikščioti po miestą, susitikti su draugais. Plepėkite, liežuvaukite – trečiadienį tokia veikla teiks itin daug malonumo. Tik netikėkite tą dieną duotais pažadais. Išsiruošę pirkinių būkite atidūs: pardavėjai trečiadieniais labiau linkę apgaudinėti, sumaniau vilioja pirkėjus, taigi gali nusukti grąžą, pasverti per daug ar šiaip įbrukti jums visiškai nereikalingą daiktą.

 

Padėkite vaikams ruošti namų darbus – trečiadienį jie lengviau suvoks informaciją nei kitomis savaitės dienomis. Tik nebandykite skaityti moralų: šią dieną visos jūsų pastangos bus neveiksmingos, pro vieną ausį įeis, pro kitą išeis. Geriau tegul šeimyninis bendravimas bus lengvas, žaismingas. Vakare, po lengvos vakarienės, galima paskaityti, pasėdėti prie rankdarbio ar drauge su visa šeima pasižiūrėti smagią komediją.

 

Ketvirtadienis. Šią dieną globojantis Jupiteris – rimta planeta. Todėl diena tinkama visuomeninei veiklai, aukštų ir žemesnių instancijų lankymui, pažymų gavimui, dokumentų tvarkymui ir pan. O štai parduotuves ketvirtadieniais geriau išvis aplenkti: kyla pavojus išleisti per daug pinigų. Su vaikais ketvirtadieniais galite svarstyti rimtesnius klausimus, pasikalbėti apie mokslą, ateities planus.

 

Vyras (žmona) tikriausiai taip pat tądien mieliau pasakos apie savo darbo reikalus, taigi jei seniai knietėjo ką nors sužinoti – užveskite kalbą. Apskritai ketvirtadienį geriausia neužsiciklinti ties buitinėmis smulkmenomis, galvoti ir kalbėti apie tai, kas svarbu ir visiems aktualu. Ir stenkitės nesipykti: ketvirtadienį kilęs net ir mažutis barnis gali peraugti į didžiulį mūšį. Kontroliuokite savo įpročius, venkite visko, kas yra per daug. Pavyzdžiui, jei ketvirtadieniais persivalgysite – viršsvoris kaupsis greičiau. Alkoholis šią dieną irgi nerekomenduotinas, net ir nedideli jo kiekiai.

 

Penktadienis. Penktą savaitės dieną valdo Venera. Tai planeta, pavadinta grožio ir meilės deivės vardu. Tad pasirūpinkite savo namų grožiu. Nereikia nusiplūkti iki devinto prakaito, paprasčiausiai žiūrėkite, kad būtų švaru ir jauku. O jei visai neturite nuotaikos tvarkytis – galite patinginiauti, penktadienį tai atleistina. Beje, nepamirškite ir savęs: nueikite pas kirpėją, nusipirkite sau ką nors naujo ir gražaus.

 

Veneros dieną kiekvienam norisi atrodyti ir jaustis geriau, tad įsiklausykite į savo vidinius poreikius, troškimus. Vakare paruoškite skanią vakarienę, sukurkite romantišką atmosferą, uždekite žvakes. Šiandien pamirškite dietą, leiskite sau patirti malonumą. Neteisūs tie, kurie penktadienį pasirenka iškrovos diena. Ją ne tik bus sunkiau ištverti, bet netgi galite susigadinti sveikatą. Ir atvirkščiai, šią dieną net saldumynai kiek mažiau pavojingi, nei kitomis savaitės dienomis. Penktadienis visai netinka aiškintis santykiams, bet tai geriausia diena meilės prisipažinimams. O jei einate į svečius, ypač pas moterį – nedovanokite puodų ar keptuvių, išrinkite ką nors ne tokio praktiško, bet gražaus. Idealiai tinka gėlės, saldumynai.

 

Šeštadienis. Šeštadienį globojantis Saturnas verčia mus gerokai apriboti savo troškimus. Šią dieną ribokite viską: maistą, kalbas, netgi jausmus. Būtent šeštadienį patartina stoti į kovą su žalingais įpročiais, pradėti laikytis dietos. Priminkite namiškiams jų pareigas šeimoje – būtent šiandien jie jus geriausiai išgirs.

 

Visa šeima nuvykite į parduotuvę ir nebijokite išleisti per daug – Saturnas sulaikys jus nuo pernelyg didelių išlaidų. Tiks šeštadienis ir generalinei tvarkai namuose daryti, tik ją geriausia daryti visiems kartu, pasiskirsčius pareigas. O šeštadienio vakarą praleiskite vienumoje su savo mintimis. Tai palankiausias laikas planuoti ateitį, numatyti žingsnius ir tarpines stoteles savo pagrindinio tikslo link.

 

Sekmadienis. Saulės dieną pasistenkite neapkrauti savęs buitiniais rūpesčiais. Geriau praleiskite daugiau laiko su vaikais: nueikite į teatrą, koncertą, meno parodą, ar bent jau pasivaikščiokite gryname ore. Bendri žaidimai ir pramogos jus visus suartins. Gera diena ir sportui. Suteikite vaikams mažų džiaugsmų ledų ar šokolado pavidalu: sekmadienį nereikia būti itin taupiems. Tiesa, didelė užstalė nėra pageidautina, geriau paruoškite ką nors paprasto, bet originalaus.

 

Šaltinis: horo.lt

 

{parasas}