Vyro charakteris pagal automobilį

Automobilis daugeliui vyrų – ne tik priemonė iš taško A nuvykti iki taško B, bet ir saviraiškos galimybė, kurią jie, net to ir nesuvokdami, sėkmingai išnaudoja. Todėl pagal tai, kokį automobilį vairuoja, galima spėti ne tik apie vyruko kišenę, bet ir apie jo charakterį.

Pirmiesiems apie vyrus iš jų automobilio ir vairavimo stiliaus spręsti į galvą šovė suomių psichologams. Jie nustatė, kad atsisėdęs už vairo vyras geba išreikšti viską – ir savo temperamentą, ir seksualumą, ir gebėjimą spręsti gyvenimiškas problemas.

 

Vyrai, vairuojantys galingus džipus, paprastai yra iš tų, kurie bet kokia kaina siekia gauti visa, kas geriausia. Beje, tai pasakytina ne tik apie daiktus, bet ir apie emocijas. Jų paprastai nedomina trumpi pasimatymai ar seksas su pirma pasitaikiusia moteriškos lyties atstove. Be to, jie niekada nenutrauks flirto nepasiekę finišo tiesiosios, mat jei jau užsigeidė šios moters – tai ją ir gaus.

 

Madingus automobilius, tam tikru metu esančius ant bangos, paprastai vairuoja vyrukai, kurie stengiasi pasirodyti geriausi visame kame. Kalbėdami apie savo gyvenimą, buitį, darbą jie mėgsta pagražinti kai kuriuos faktus – kad tik nepasirodytų pernelyg menki ir nuobodūs. Tačiau tai – tik smulkmena, turint omeny, kad geriausiais jie stengiasi pasirodyti ne tik profesinėje veikloje bei žaisdami futbolą su bičiuliais, bet ir lovos reikaluose. O tai partnerei garantuoja nepakartojamas meilės naktis šio vyro glėbyje. Tik pravartu turėti omeny: neretai šie vyrai tampa tikrais patinais, kurie, norėdami įrodyti savo šaunumą, palengva kaupia visą moterų kolekciją.

 

Na, o pačius įspūdingiausius meilės nuotykius veikiausiai dovanos agresyviai vairuojantys galingus bei greitus automobilius mačo. Tokio vyro aistra gali išvesti iš proto. Ypač tai pasakytina apie vyrus, kuriems labiau patinka lėkti pašėlusiu greičiu ne dieną, o naktį.

 

Tuo tarpu dieną vairuoti mėgstantieji dažniausiai ypač daug reikšmės teikia vaizdams – sekso metu jiems patinka regėti pikantiškus vaizdus, todėl net ir mylėdamiesi naktį jie būtinai pasiūlys tai padaryti įjungus šviesą. Jiems patinka, kai partnerė keičia savo išvaizdą – tai juos tik dar labiau užveda.

 

Jei vyras vairuoja ramiai, saugiai ir neskubėdamas – beveik nelieka abejonių, kad toks jis bus ir lovoje: gal ne itin išradingas, bet užtai patikimas ir pasitikintis savimi.

 

Tie, kurie vairuodami moka ir pasilinksminti, pašmaikštauti, gyvenime retai kada kreipia dėmesį į smulkmenas.

 

Vyro įvaizdžiui, be abejo, svarbu ir automobilio spalva. Draudimo kompanija „Churchill“ neseniai atliko apklausą ir nustatė, kad seksualiausia automobilio spalva laikoma sidabrinė, antra – juoda, o trečia – raudona. Tuo tarpu baltų, žalių ar pilkų automobilių vairuotojai moteris kelyje domina gana retai.

 

Žurnalo „Men’s Car“ duomenimis, patys aktyviausi meilės fronte – BMW, Audi ir Mini vairuotojai.

 

Beje, ar pastebėjai, kad mūsų keliuose violetinių automobilių beveik nėra? Pasirodo, vyrams ši spalva – pati nepatraukliausia, o į stipriąją lytį orientuota automobilių pramonė savo ruožtu tiesiog negamina šios spalvos automobilių.

 

Jei įdomu, nedidelį eksperimentą gali atlikti ir pati. Paprašyk savo draugužio duoti tau pavairuoti. Jei jis nesispyriodamas perleis tau vairą – lygiai taip pat kartkartėmis bus nieko prieš paklusti tavo įgeidžiams lovoje. Tuo tarpu niekam nepatikintieji savo automobilio vairo lovoje taip pat norės būti tik vienvaldžiais lyderiais.

 

Šaltinis: eli.lt

 

{parasas}