Horoskopas pirmadieniui 09-26

Avinas – Diena bus įtempta. Galimi susidūrimai su nepalankiai nusiteikusiais pareigūnais, biurokratais. Bet kokie dalykiniai pokalbiai bus nelengvi, trikdantys. Aiškiai jausis oponentų noras susilpninti jūsų pozicijas. Šeimoje irgi trūks ramybės.

Tauras – Nervins nestabilumas, greita situacijos kaita. Norėsis išsipasakoti, pasitarti su pažįstamais žmonėmis. Tačiau šiandien ne itin seksis rasti patikimų ir geranoriškų pašnekovų. Komplikuotis gali ir meilės reikalai. Kontroliuokite vaikus.

 

Dvyniai – Šiandien lengva susikompromituoti, pakenkti savo reputacijai, pavyzdžiui, dėl arogancijos, nekuklaus savų interesų akcentavimo, aplaidaus darbo bei per visuomenėje netoleruojamus ryšius, nelegalius reikalus.

 

Vėžys – Socialiniai, ekonominiai ar tarpasmeniniai supurtymai gali smarkiai paliesti jūsų interesus ir planus. Net jei esminių pokyčių nebus, vis tiek situacija vers visko prisigalvoti, nervintis. Pasistenkite neskatinti priešiškumo, venkite rizikos.

 

Liūtas – Patinka ar nepatinka, šiandien rūpesčių kels nuosavybės, verslo, draudimo, mokesčių reikalai. Galbūt susvyruos kažkoks jūsų planas. Pasistenkite būti racionalus, taupus, kalbėti konkrečiai, kad nepasirodytumėte nepatikimas ar įtartinas.

 

Mergelė – Būsite labai aktyvus, jei jūsų veikla susijusi su žiniasklaida, reklama, ryšiais, tarpininkavimu, komercija. Galima nerimą kelianti žinia. Tačiau nederėtų pasitikėti abejotina informacija, gandais.

 

Svarstyklės – Turbūt nesiseks susikalbėti su artimiausiais žmonėmis, arba per juos susidursite su problemomis. Gali būti ir taip, kad jūsų nesėkmės darbe ar kitur nekaip paveiks šeimą, jos gerovę, planus.

 

Skorpionas – Galite būti aktyviai viliojamas arba pats kitus trauksite į riziką, abejotinas avantiūras. Didelių kaprizų ir pretenzijų gali kelti meilės objektas, vaikai. Meilės reikalai apskritai yra labai pažeidžiami, tad ilgam gali užplaukti juodas debesis.

 

Šaulys – Jūsų darbą gali apsunkinti didinama atsakomybė, griežtėjantys reikalavimai ar kriterijai. Galbūt teks kažką taisyti ar dėl ko nors aiškintis. Verčiau nesiimkite jokių naujovių, venkite bet kokios rizikos.

 

Ožiaragis – Nekokia diena deryboms, kontraktams. Tikriausiai suaktyvės jūsų konkurentai, priešai. Nemalonumų galima patirti tiek dėl savo kaltės, tiek dėl kitų nepalankumo. Saugokitės vagių ir savo paties neatsakingumo, impulsyvumo.

 

Vandenis – Sekite informaciją, nes galimos permainos, kurių nepastebėjimas ar nepaisymas atneš žalos. Pasidomėkite, kam išleidžia pinigus jūsų partneris, vaikai. Gana lengva įsivelti į rizikingus nuotykius, nuostolingas avantiūras.

 

Žuvys – Darbe galimi smulkūs nesklandumai, nesutarimai su kolegomis arba koks nors neplanuotas vizitas, patikrinimas, nekokia žinia. Svarbu nepersidirbti, jausti saiką, protingai pasimėgauti laisvalaikiu.

 

Šaltinis: vytautus.com