Horoskopas trečiadieniui 09-21

Avinas – Jus išmuš iš vėžių didesni nei įprasta verslo partnerių, darbdavio, pareigūnų reikalavimai bei kontrolė. Tačiau ir patys būsite nepėsčias – mokėsite apsiginti ir pareikalauti savo teisių. Vakare visomis prasmėmis būkite atsargus.

Tauras – Žmogus iš artimos aplinkos gali prašyti paskolos arba pats paskolins jums pinigų. Už dalykinį protegavimą ar kitokią paslaugą jums gali būti pasiūlytas geras atlygis, naudingi mainai. Vakare gausite žinią, kuri privers aktyviai veikti.

 

Dvyniai – Šiandien stengsitės konkrečiai atlikti svarbiausius reikalus. Galbūt atsiras reikalingas žmogus, pasiūlymas, pranešimas, kuris išplėš jus iš netikrumo gniaužtų. Vakaras itin nepalankus sveikatai ir bendravimui.

 

Vėžys – Jausite pareigą prisiimti atsakomybę arba atsiskaityti už atliktus darbus. Derėtų ramiai išsiaiškinti santykius, kurie jus įpareigoja. Vakare turbūt dalyvausite renginyje ar susitiksite su draugų kompanija. Galimas materialinis praradimas.

 

Liūtas – Su draugais, bendraminčiais šiandien nesunkiai rasite bendrą kalbą ir bendrų užsiėmimų. Kažkas jums bus linkęs padėti, teisingai patarti, nukreipti. Vakare galite neatsakingai ir neatsargiai pasielgti, ypač jei vartosite svaigalus.

 

Mergelė – Netinkama diena rimtiems reikalams spręsti. Turto reikaluose reikalingas ypatingas budrumas. Labai norėsite atsikvėpti nuo darbų, nes stigs jėgų ir gero ūpo. Gali paūmėti jūsų arba šeimos nario lėtinė liga.

 

Svarstyklės – Būsite labai emocionalus. Dėl skonio, interesų skirtumo gali kilti konfliktų. Kaip bebūtų, jums seksis įtikinti aplinkinius savo ketinimų rimtumu ir gera valia. Vakare galimos neplanuotos išlaidos arba rimti rūpesčiai per vaikus, gerbėjus.

 

Skorpionas – Ne viskas bus nuspalvinta rožinėmis spalvomis, tačiau turbūt suprasite, ko trūksta, kad būtumėte turtingesnis, kad artimi santykiai teiktų daugiau džiaugsmo. Vakare galite gauti žinią apie artimo žmogaus negalavimą, ligą ar darbo praradimą.

 

Šaulys – Seksis organizacinė veikla. Tiktų pasidomėti artimų žmonių, vaikų reikalais, ieškoti reikalingos informacijos, mokytis. Galite gauti rimtą pasiūlymą iš dominančio žmogaus. Vakare galima šeimyninė scena. Arba bėda gali ištikti artimą žmogų.

 

Ožiaragis – Iš darbdavio ar verslo partnerio galite gauti viliojantį pasiūlymą. Bet daugiausiai jėgų ir laiko atims buities rutina. Teks rimtai rūpintis įprastais praktiniais dalykais, namų ūkiu, sveikata, įvaizdžiu. Vakare nerimą sukels vaikai arba meilė.

 

Vandenis – Rizikinga meilės avantiūra gali atnešti trumpalaikių pikantiškų pojūčių. Jei norite tikros laimės, tai verčiau orientuokitės į ryšius, vertus tikrų jausmų, įsipareigojimo. Tikriausiai subrandinsite neblogą kūrybinį sumanymą.

 

Žuvys – Darbe stengsitės, bet vis tiek kažkam neįtiksite. Galbūt išgirsite paskalų apie save. Būkite apdairus finansų reikaluose. Dėl palūkanų, dividendų, uždarbio formos ir dydžio tarkitės konkrečiai ir iš anksto.

 

Šaltinis: vytautus.com