4 būdai treniruoti atmintį

Ar esate pradėję sakyti sakinį ir staiga pamiršę nuo ko pradėjote? Taip nutinka visiems, tačiau žinokite, kad atmintį galima treniruoti. Išmėginkite mūsų patarimus.

Pieškite. Nuobodžiaujate darbo susitikime? Atsiverskite savo užrašų knygutę ir ką nors pieškite. Moksliškai įrodyta, kad žmonės, kurie klausydamiesi naujos informacijos piešia, prisimena daugiau informacijos nei tie, kurie tik klauso.

 

Raskite sau įdomų tinklalapį. Naršymas internete darbo metu nedidina jūsų produktyvumo, tačiau gerina atmintį. Žmonės, kurie nuolatos ieško naujos informacijos, turi geresnę atmintį, nes tokiu būdu treniruoja smegenis. Ieškokite internete naujos informacijos jums rūpimomis temomis.

 

Žiūrėkite linksmus vaizdelius per Youtube.com. Stresą efektyviausiai padeda įveikti juokas. Kai tik susinervinate, atsidarykite Youtube.com svetainę ir raskite juokingą vaizdelį. Kalifornijos universiteto mokslininkai įrodė, kad juokas naikina streso hormonus ir padeda atminčiai.

 

Daug vaikščiokite. Prieš svarbų pranešimą darbe išeikite trumpam pasivaikščioti. Mokslininkai nustatė, kad 20 minučių ėjimas padeda smegenų veiklai.

 

{alfa2}