Horoskopas trečiadieniui 09-14

Avinas – Rytą būkite atsargūs prie vairo, atidūs darbe – klaidos, kvaili atsitiktinumai gali lemti nelaimę. Venkite bet kokių ginčų su vadovybe: nenorėkite būti protingesni už savo vadovą, tad darykite, kas pasakyta, priešingu atveju bus užkirstas kelias tolesnei karjerai.

Tauras – Pasistenkite į jums svarbią situaciją pažvelgti iš šalies ir nebijokite dvejonių: jos naudingos, nes apsaugos nuo impulsyvaus sprendimo. Venkite pasiduoti sutuoktinio ar partnerių spaudimui: vėliau gailėsitės.

 

Dvyniai – Įtemptas metas, tad neskubinkite įvykių eigos ir neišgyvenkite dėl galimų nesusipratimų. Šiandien viskas brangiai kainuos, už ačiū nieko negausite. Būkite atsargesni tvarkydami piniginius ir turto, juridinius reikalus. Galimos baudos.

 

Vėžys – Nors ši diena gana palanki, galite nukentėti dėl per didelių ambicijų, per geros nuomonės apie savo draugus, partnerius. Nereikia manyti, kad kas nors (visuomenė, įtakingi, svarbūs asmenys, vadovybė, partneriai) paisys jūsų senų nuopelnų, autoriteto.

 

Liūtas – Patartina pabaigti užmestus darbus, jei nenorite patekti į vadovybės nemalonę. Nederėtų duoti atsakymo į gautus pasiūlymus, net jei jie pasirodys naudingi. Jei teks bendrauti su vadovybe, būkite aiškūs, konkretūs, kitaip liksite nesuprasti, neišgirsti.

 

Mergelė – Kiek permainingas metas: gali tekti staigiai persiorientuoti ir gelbėti savo garbę. Antrą dienos pusę galimas nemalonus įvykis, sutrikdysiantis visą dienos eigą. Būkite atidūs draugų patarimams, tačiau turėkite ir savo nuomonę.

 

Svarstyklės – Jeigu esate įpratę pirma pajusti, paskui apsispręsti, nemalonumų nepatirsite. Vis dėlto šiandien reikėtų labiau pasisaugoti intrigantų ir paskalų platintojų. Ir nesiveržkite prie darbų, atidėkite, ką galite, porai dienų.

 

Skorpionas – Ryžtingam, savarankiškam apsisprendimui geras tiktai ankstus rytas, tai bus nebloga proga perimti iniciatyvą. Geriau atidėti atsakingus žingsnius karjeros srityje.

 

Šaulys – Darbų per akis, tačiau nesistenkite jų visų atlikti – skubėdami tik pakenksite sau. Galimos finansinės problemos dėl užsienio partnerių arba sutuoktinio reikalų, kelionės, tačiau šiandien nieko nepavyks pakeisti.

 

Ožiaragis – Aplinkinius intriguosite, tačiau neskubėkite užmegzti naujų pažinčių (ypač kelionėje), venkite ginčytis ar aklai palaikyti kieno nors nuomonę. Apdairiai žadėkite, atsargiai įsipareigokite – yra pavojus ilgam susikompromituoti, ypač per netikusius partnerius ar dėl įstatymų pažeidimo.

 

Vandenis – Niekur neskubėkite, venkite ginčų su tėvais, juolab vadovybe. Jei jūsų nuomonės skiriasi, atidėkite svarbų pokalbį. Rytas bus kiek palankesnis, o vakarop įtampa augs. Patartina netvarkyti svarbių profesinių reikalų. Būkite atidesni maisto kokybei.

 

Žuvys – Nors gana palankus metas, rizikuoti nederėtų. Venkite avantiūrų. Patartina netvarkyti atsakingų juridinių, finansinių reikalų. Galimi nesklandumai dėl vaikų netikusio elgesio mokykloje. Tai bloga diena aiškintis santykius su mylimu žmogumi.

 

Šaltinis: vytautus.com