2010 m. Gruodžio 24 d. Penktadienis

358 metų diena, 51 metų savaitė.

Saulė teka 08:41, leidžiasi 15:55. Dienos ilgumas 07:14. Pilnatis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo -10 iki -12, debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 5-7 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -8 iki -10, debesuota, sniegas. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Patirtis yra žiaurus mokytojas, nes pirmiausia pasiunčia išbandymą, o tik po to – pamoką. (V. Law)

Sveikiname – Adeles, Adomus, Ievas, Irminas, Girstautus, Minvydes, Irmas.

Šiandien: Šventos Kūčios.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Venkite ginčų su vyresniais. Tai pasyvus metas, kai geriausia niekuo rimtu neužsiimti ir daugiau laiko skirti poilsiui. Galimas nelauktas pamirštos skolos grąžinimas.

Tauras –
Kuo mažiau žadėkite, planuokite, nes vargu ar pavyks būti punktualiems, ištesėti žodį. Galite sugaišti nemažai laiko nenumatytiems darbams. Bet kokiu atveju nepamirškite, kad turite draugų, įtakingų sąjungininkų, kurie jausis laimingi jums padėdami.

Dvyniai –
Gali atsiverti anksčiau nepastebėtos, nežinomos jūsų verslo ir finansinių problemų sprendimo galimybės, bet netinkamas laikas priimti lemtingą sprendimą: reikia laiko viską apgalvoti. Galimos netikėtos dovanos, pagalba.

Vėžys –
Būkite atidesni kelyje, net jei važiuosite visuomeniniu transportu, saugokite asmeninius daiktus. Mokėkite negirdėti apkalbų apie artimus žmones, venkite veltis į ginčus.

Liūtas –
Neskubinkite įvykių. Kai kas iš draugų gali išduoti jūsų romantišką paslaptį, papasakoti sutuoktiniui apie jūsų „nepriklausomas“ pramogas. Galite ir netyčia sužinoti pinigų dingimo paslaptį, tikrąją nuostolių priežastį.

Mergelė –
Palengva nusiraminate, bet dar neatėjo laikas ką nors keisti savo gyvenime, ypač veikloje. Tad nepriimkite jokių lemtingų sprendimų. Saugokite savo vaikus ir nesiduokite išprovokuojami jų kaprizų.

Svarstyklės –
Netikėtumai gali sutrikdyti dienos planus, tik nereikia į tai opiai reaguoti. Nebūkite labai smulkmeniški savo artimiesiems.

Skorpionas –
Nusileiskite, ir būsite teisūs. Blogas laikas aiškintis nesutarimų su partneriais ar sutuoktiniu priežastis: vargu ar pakaks sveiko proto, ypač jei mėginsite skaičiuoti pajamas ir nuostolius.

Šaulys – Dažniau patylėkite, nesiskųskite. Neliūdėkite dėl nuostolių, dėl to, kad esate suprasti tik formaliai, įvertinti banalokais, biurokratiškais kriterijais. Pasistenkite labiau suprasti savo porą, o kilus konfliktui nusileiskite.

Ožiaragis –
Jūsų įtaiga nemenka, aplinkiniai bus linkę jumis patikėti ir priimti jus tenkinantį sprendimą. Toli nuo namų, kelionėje, svečiuose gali užsimegzti netikėtas romantiškas ryšys.

Vandenis –
Šiaip jau palanki diena, tik nebūkite kategoriški, ambicingi. Būkite atidesni vyresnių žmonių nuomonei, patarimams.

Žuvys –
Pasinaudokite jums siūloma pagalba, tarpininkavimu, bet ir patys nesėdėkite rankų sudėję. Galimas netikėtas susižavėjimas, slaptas flirtas.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}